Fanatic Foils

Pływanie ze skrzydłem staje się mega trendem w sportach wodnych.

Niskie koszty materiałów i możliwość autodydaktycznego podejścia do tego sportu z prostą deską SUP, bez zagrożenia dla innych i ryzyka poważnych wypadków, jak w przypadku kitesurfingu, sprawiają, że wingsurfing jest interesujący dla wielu początkujących. Jednak również miłośnicy sportów wodnych, którzy wywodzą się z surfingu, windsurfingu lub kitesurfingu, uznają ten nowy sport za bardzo interesujący. Zebraliśmy tu dla Ciebie niezbędne informacje, które możesz wykorzystać do skompletowania odpowiedniego sprzętu, by zacząć.

Przeczytaj nasze zalecenia dotyczące wyboru odpowiednich produktów pod artykułami... [czytaj więcej]

Pływanie ze skrzydłem staje się mega trendem w sportach wodnych. Niskie koszty materiałów i możliwość autodydaktycznego podejścia do tego sportu z prostą deską SUP, bez zagrożenia dla innych i... dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Fanatic Foils

Pływanie ze skrzydłem staje się mega trendem w sportach wodnych.

Niskie koszty materiałów i możliwość autodydaktycznego podejścia do tego sportu z prostą deską SUP, bez zagrożenia dla innych i ryzyka poważnych wypadków, jak w przypadku kitesurfingu, sprawiają, że wingsurfing jest interesujący dla wielu początkujących. Jednak również miłośnicy sportów wodnych, którzy wywodzą się z surfingu, windsurfingu lub kitesurfingu, uznają ten nowy sport za bardzo interesujący. Zebraliśmy tu dla Ciebie niezbędne informacje, które możesz wykorzystać do skompletowania odpowiedniego sprzętu, by zacząć.

Przeczytaj nasze zalecenia dotyczące wyboru odpowiednich produktów pod artykułami...###

Znajdź odpowiednią folię do wing foilingu!

Pytanie, które z pewnością zadaje sobie każdy, kto chce zacząć uprawiać wingfoiling, brzmi: jakiej deski potrzebuję i jaką folię powinienem wybrać?

W zasadzie zawsze zależy to od twojego doświadczenia, umiejętności, wagi, warunków i ambicji. W poniższym tekście pomożemy ci znaleźć odpowiedni sprzęt, który pozwoli ci łatwo zacząć, a potem szybko się rozwijać.

Na początek podzielimy się na cztery typy jeźdźców:

Całkowicie początkujący - Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałeś sportów wodnych, uważamy cię za całkowicie początkującego.

Nowicjusz wfoilu - Jeśli jesteś windsurferem, kiteboarderem, surferem lub standup paddlerem, ale nigdy nie jeździłeś na foilu, jesteś nowicjuszem w foilu.

Pre-Foiler - Jeśli już jeździłeś na foilu na windsurferze, kiteboardzie, desce surfingowej lub SUP-ie, to jesteś w tej grupie.

Wing-Addict - Jeśli znalazłeś swoją nową pasję i jesteś gotowy, żeby przejść na wyższy poziom, to jesteś we właściwym miejscu!

Dla każdej z tych grup mamy odpowiednie deski i folie, w zależności od twojej wagi. Po prostu przeczytaj akapit dotyczący twojej grupy: 

fanatyczny_wybór

POCZĄTKUJĄCY

Jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany waterboardingiem, ale wingfoiling przykuł twoją uwagę, to mamy dla ciebie dwie rady:

Kup stabilną deskę o dużej wyporności! W poniższej tabeli znajdziesz odpowiednią deskę i odpowiedni foil w zależności od swojej wagi.

Najpierw wypróbuj foilowanie bez wingla. Jeśli znasz kogoś, kto ma łódkę lub skuter wodny, spróbuj dać się wciągnąć za łódkę na sesję w spokojny dzień z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny spędzone za łodzią może zadecydować o tym, czy dasz się nabrać na wirusa foilowego, czy też poddasz się po próbie i nie uda ci się od razu ze skrzydłem.

Zalecana ochrona: mokry kombinezon z długimi nogawkami, buty neoprenowe, kamizelka chroniąca przed uderzeniami i kask.

Całkowicie początkującyIdealna deska   Alternatywna deska   Idealny FoilAlternatywna folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1500 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'11" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2500 Long Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodniku Fanatic Foilguide.

FOIL-NOWICJUSZ

Jeśli interesuje cię waterboarding, masz dużą przewagę nad zupełnie początkującym - ponieważ potrafisz już czytać wiatr i fale oraz rozumiesz równowagę na desce. Ale nawet jeśli jesteś dobry w swoim sporcie - zaczniesz od poziomu początkującego ze skrzydłem. Nawet jeśli czujesz się dobrze z wiatrem i bomem w rękach, część związana z foilowaniem jest czymś zupełnie nowym. Niemniej jednak, przy twoim doświadczeniu w sportach wodnych, twoja krzywa uczenia się będzie najprawdopodobniej dość stroma, więc nasza rekomendacja dla ciebie jest nieco mniejsza i bardziej zaawansowana niż rekomendacja dla zupełnie początkujących.

Nasza rada nadal brzmi:

Najpierw spróbuj foilingu najlepiej bez wingla. Jeśli znasz kogoś, kto ma łódź lub skuter wodny, spróbuj w spokojny dzień dać się wciągnąć za łódź na sesję z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny za łodzią bardzo pomoże ci zrozumieć, co się dzieje pod deską, gdzie stawiasz stopy i jak utrzymać deskę w trybie lotu. Następnie, używając skrzydła jako napędu, będziesz już wiedział, czego się spodziewać i jak reagować, kiedy deska wyjdzie z wody.

Zalecana ochrona: mokry kombinezon z długimi nogawkami, buty neoprenowe, kamizelka chroniąca przed uderzeniami i kask. 

Foil NowicjuszIdealna deska   Alternatywna deska   Idealny FoilAlternatywna Folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky SUP 6'3" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1500 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'3" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodnikupo Foilguide Fanatic.

PRE-FOILER

Byłeś już na foilu, więc wiesz, czego się spodziewać. Jeśli pływałeś na foilu na SUP-ie lub wave riderze, musisz w zasadzie nauczyć się tylko kontrolować skrzydło, bo reszta (postawa i równowaga) jest prawie taka sama z tym skrzydłem w ręku i bez niego. Jeśli już wcześniej uprawiałeś windsurfing lub kite foiling, musisz nauczyć się wyśrodkowanej postawy, jeśli chcesz jeździć na foilu bez wsparcia balansu ze strony sprzętu windsurfingowego lub latawca.

Jeśli pierwszy upadek będzie dla ciebie ważny, jesteś gotowy. Jeśli pochodzisz z windsurfingu lub kitingu, mamy dla ciebie następujące wskazówki:

Pochodzisz z windsurfingu: Sterowanie skrzydłem będzie dla ciebie stosunkowo łatwe, bo nie różni się wiele od łapania wiatru żaglem windsurfingowym. Staraj się utrzymywać skrzydło pod kątem około 45° z końcówką bomu nad głową. Twoim głównym zadaniem będzie więc nauczenie się swobodnego balansowania na foilu bez stabilizowania "trzeciej nogi" (masztu).

Jeśli znasz kogoś, kto ma łódź lub skuter wodny, spróbuj w spokojny dzień dać się wciągnąć za łódź na sesję z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny za łodzią bardzo pomoże ci zrozumieć, co dzieje się pod deską, gdzie stawiasz stopy i jak utrzymać deskę w trybie lotu.  poczujesz różnicę w stosunku do windsurfingowego foilowania. Kiedy już to zrozumiesz, jesteś gotowy do startu z Wingiem

Jeśli nie masz szans na bycie ciągniętym za łodzią, od razu wypróbuj Skrzydło, ale upewnij się, że nie odchylasz się tak bardzo do tyłu jak w przypadku windsurfingu i utrzymujesz stopy i ciężar ciała w centrum deski.

Pochodzisz z kitingu: Wielu kiterów ma większe problemy z kontrolowaniem Winga niż windsurfingu, ponieważ kontrolujesz barek inaczej niż bom, który przenosi siłę wiatru bezpośrednio na twoje ręce. Jeżeli znajdziesz starą deskę windsurfingową ze sztycą, spróbuj kilku sesji z nią, żeby zrozumieć, jak działa skrzydło i jak najefektywniej łapać wiatr, żeby uzyskać napęd. Kiedy już zrozumiesz, jak działa skrzydło, będziesz gotowy do użycia go na swoim foilu!

Pre-FoilerIdealna deska   Alternatywna deska   Idealna foliaAlternatywna folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky Wing 5'4" Sky SUP 6'3" Aero High Aspect 1250 Aero 1500
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'3" Sky Wing 5'4" Aero High Aspect 1500 Aero 1500
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'3" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Short Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodnikupo skrzydłach Fanatic Foilguide.

SKRZYDŁOWY-ADDICT

Jesteś gotowy na następny poziom! Jesteś w tej grupie, ponieważ masz już za sobą kilka sesji na skrzydłach na foil SUP, przeżyłeś pierwsze jibe i tacks na foilu i teraz myślisz, jak fajnie byłoby mieć mniej deski do noszenia w powietrzu - a także na plaży ;-) - nosić ze sobą mniej deski. Osiągnięcie poziomu grupy Wing-Addict może zająć dni, tygodnie lub kilka miesięcy, w zależności od twoich umiejętności i czasu, który zainwestujesz w to nowe wyzwanie.

Nowy Sky Wing został zaprojektowany specjalnie dla tej grupy i nie tylko. Ponieważ nie musisz uczyć się latać na skrzydle, nie potrzebujesz zbyt wielu wskazówek, ale mimo to chcielibyśmy dać Durowi kilka rad dotyczących rozmiaru deski i znaczenia objętości.

Nie lekceważ znaczenia objętości i pływalności. Jako uzależniony od skrzydeł, zapewne śledzisz różne kanały poświęcone wing-foilingowi i niektórzy z najlepszych używają desek surf-foil o pojemności mniejszej niż 50 litrów. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku i jeździć na tym, na czym jeżdżą zawodowcy, musisz pamiętać o trzech kwestiach:

1. Z każdym litrem mniejszej objętości potrzebujesz więcej wiatru, żeby ruszyć. Deska, która po prostu tonie, potrzebuje dużo mocy w skrzydle, żeby się podnieść i wyjść z wody. Dlatego trochę więcej objętości robi wielką różnicę w porywistych warunkach lub przy słabszym wietrze!

2. Deski, które pchasz pod wodę, wymagają sporo techniki, żeby z nich wystartować. Większość ludzi, których widzisz na deskach surfingowych, to profesjonaliści lub półprofesjonaliści z innych sportów wodnych lub dyscyplin foilowych, którzy mają wyjątkowe umiejętności.

3. Do niedawna nie było dostępnych specjalistycznych desek typu wingboard, więc nawet zawodowcy mieli do wyboru albo pozostać przy SUP foil board, albo radykalnie zejść do surf foil board. Gdyby mieli możliwość skorzystania z idealnego rozwiązania, wybraliby coś takiego jak Fanatic Sky Wing. Dodatkowa objętość, która utrzymuje cię na powierzchni, może stanowić różnicę między dobrym dniem na foilu a zatonięciem i nie wejściem na deskę. 

Adept skrzydełIdealna deska   Alternatywna deska   Idealna foliaAlternatywny Foil
Waga zawodnika < 70 kg Sky Wing 4'48" Sky Wing 5'0" Aero High Aspect 1250 Aero 1500
Waga jeźdźca 70 - 85 kg Sky Wing 5'0" Sky Wing 5'4" Aero High Aspect 1500 Aero High Aspect 1250
Waga jeźdźca > 85 kg Sky Wing 5'4" Sky Wing 5'0" Aero High Aspect 1750 Aero High Aspect 1500

 Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodniku Fanatic Foilguide.

Zamknij filtr
  •  
z do
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Najlepszy sprzedawca
Fanatic Mast & Fuselage Set AL 3.0 Fanatic Mast & Fuselage Set AL 3.0
z 399,00 € * 679,00 € *

Znajdź odpowiednią folię do wing foilingu!

Pytanie, które z pewnością zadaje sobie każdy, kto chce zacząć uprawiać wingfoiling, brzmi: jakiej deski potrzebuję i jaką folię powinienem wybrać?

W zasadzie zawsze zależy to od twojego doświadczenia, umiejętności, wagi, warunków i ambicji. W poniższym tekście pomożemy ci znaleźć odpowiedni sprzęt, który pozwoli ci łatwo zacząć, a potem szybko się rozwijać.

Na początek podzielimy się na cztery typy jeźdźców:

Całkowicie początkujący - Jeśli nigdy wcześniej nie uprawiałeś sportów wodnych, uważamy cię za całkowicie początkującego.

Nowicjusz wfoilu - Jeśli jesteś windsurferem, kiteboarderem, surferem lub standup paddlerem, ale nigdy nie jeździłeś na foilu, jesteś nowicjuszem w foilu.

Pre-Foiler - Jeśli już jeździłeś na foilu na windsurferze, kiteboardzie, desce surfingowej lub SUP-ie, to jesteś w tej grupie.

Wing-Addict - Jeśli znalazłeś swoją nową pasję i jesteś gotowy, żeby przejść na wyższy poziom, to jesteś we właściwym miejscu!

Dla każdej z tych grup mamy odpowiednie deski i folie, w zależności od twojej wagi. Po prostu przeczytaj akapit dotyczący twojej grupy: 

fanatyczny_wybór

POCZĄTKUJĄCY

Jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany waterboardingiem, ale wingfoiling przykuł twoją uwagę, to mamy dla ciebie dwie rady:

Kup stabilną deskę o dużej wyporności! W poniższej tabeli znajdziesz odpowiednią deskę i odpowiedni foil w zależności od swojej wagi.

Najpierw wypróbuj foilowanie bez wingla. Jeśli znasz kogoś, kto ma łódkę lub skuter wodny, spróbuj dać się wciągnąć za łódkę na sesję w spokojny dzień z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny spędzone za łodzią może zadecydować o tym, czy dasz się nabrać na wirusa foilowego, czy też poddasz się po próbie i nie uda ci się od razu ze skrzydłem.

Zalecana ochrona: mokry kombinezon z długimi nogawkami, buty neoprenowe, kamizelka chroniąca przed uderzeniami i kask.

Całkowicie początkującyIdealna deska   Alternatywna deska   Idealny FoilAlternatywna folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1500 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'11" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2500 Long Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodniku Fanatic Foilguide.

FOIL-NOWICJUSZ

Jeśli interesuje cię waterboarding, masz dużą przewagę nad zupełnie początkującym - ponieważ potrafisz już czytać wiatr i fale oraz rozumiesz równowagę na desce. Ale nawet jeśli jesteś dobry w swoim sporcie - zaczniesz od poziomu początkującego ze skrzydłem. Nawet jeśli czujesz się dobrze z wiatrem i bomem w rękach, część związana z foilowaniem jest czymś zupełnie nowym. Niemniej jednak, przy twoim doświadczeniu w sportach wodnych, twoja krzywa uczenia się będzie najprawdopodobniej dość stroma, więc nasza rekomendacja dla ciebie jest nieco mniejsza i bardziej zaawansowana niż rekomendacja dla zupełnie początkujących.

Nasza rada nadal brzmi:

Najpierw spróbuj foilingu najlepiej bez wingla. Jeśli znasz kogoś, kto ma łódź lub skuter wodny, spróbuj w spokojny dzień dać się wciągnąć za łódź na sesję z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny za łodzią bardzo pomoże ci zrozumieć, co się dzieje pod deską, gdzie stawiasz stopy i jak utrzymać deskę w trybie lotu. Następnie, używając skrzydła jako napędu, będziesz już wiedział, czego się spodziewać i jak reagować, kiedy deska wyjdzie z wody.

Zalecana ochrona: mokry kombinezon z długimi nogawkami, buty neoprenowe, kamizelka chroniąca przed uderzeniami i kask. 

Foil NowicjuszIdealna deska   Alternatywna deska   Idealny FoilAlternatywna Folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky SUP 6'3" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1500 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'3" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'7" Sky SUP 6'11" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Long Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodnikupo Foilguide Fanatic.

PRE-FOILER

Byłeś już na foilu, więc wiesz, czego się spodziewać. Jeśli pływałeś na foilu na SUP-ie lub wave riderze, musisz w zasadzie nauczyć się tylko kontrolować skrzydło, bo reszta (postawa i równowaga) jest prawie taka sama z tym skrzydłem w ręku i bez niego. Jeśli już wcześniej uprawiałeś windsurfing lub kite foiling, musisz nauczyć się wyśrodkowanej postawy, jeśli chcesz jeździć na foilu bez wsparcia balansu ze strony sprzętu windsurfingowego lub latawca.

Jeśli pierwszy upadek będzie dla ciebie ważny, jesteś gotowy. Jeśli pochodzisz z windsurfingu lub kitingu, mamy dla ciebie następujące wskazówki:

Pochodzisz z windsurfingu: Sterowanie skrzydłem będzie dla ciebie stosunkowo łatwe, bo nie różni się wiele od łapania wiatru żaglem windsurfingowym. Staraj się utrzymywać skrzydło pod kątem około 45° z końcówką bomu nad głową. Twoim głównym zadaniem będzie więc nauczenie się swobodnego balansowania na foilu bez stabilizowania "trzeciej nogi" (masztu).

Jeśli znasz kogoś, kto ma łódź lub skuter wodny, spróbuj w spokojny dzień dać się wciągnąć za łódź na sesję z odpowiednimi instrukcjami. Pół godziny za łodzią bardzo pomoże ci zrozumieć, co dzieje się pod deską, gdzie stawiasz stopy i jak utrzymać deskę w trybie lotu.  poczujesz różnicę w stosunku do windsurfingowego foilowania. Kiedy już to zrozumiesz, jesteś gotowy do startu z Wingiem

Jeśli nie masz szans na bycie ciągniętym za łodzią, od razu wypróbuj Skrzydło, ale upewnij się, że nie odchylasz się tak bardzo do tyłu jak w przypadku windsurfingu i utrzymujesz stopy i ciężar ciała w centrum deski.

Pochodzisz z kitingu: Wielu kiterów ma większe problemy z kontrolowaniem Winga niż windsurfingu, ponieważ kontrolujesz barek inaczej niż bom, który przenosi siłę wiatru bezpośrednio na twoje ręce. Jeżeli znajdziesz starą deskę windsurfingową ze sztycą, spróbuj kilku sesji z nią, żeby zrozumieć, jak działa skrzydło i jak najefektywniej łapać wiatr, żeby uzyskać napęd. Kiedy już zrozumiesz, jak działa skrzydło, będziesz gotowy do użycia go na swoim foilu!

Pre-FoilerIdealna deska   Alternatywna deska   Idealna foliaAlternatywna folia
Waga zawodnika < 70 kg Sky Wing 5'4" Sky SUP 6'3" Aero High Aspect 1250 Aero 1500
Waga zawodnika 70 - 85 kg Sky SUP 6'3" Sky Wing 5'4" Aero High Aspect 1500 Aero 1500
Waga zawodnika > 85 kg Sky SUP 6'3" Sky SUP 6'7" Aero High Aspect 1750 Aero Foil 2000 Short Fuselage

Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodnikupo skrzydłach Fanatic Foilguide.

SKRZYDŁOWY-ADDICT

Jesteś gotowy na następny poziom! Jesteś w tej grupie, ponieważ masz już za sobą kilka sesji na skrzydłach na foil SUP, przeżyłeś pierwsze jibe i tacks na foilu i teraz myślisz, jak fajnie byłoby mieć mniej deski do noszenia w powietrzu - a także na plaży ;-) - nosić ze sobą mniej deski. Osiągnięcie poziomu grupy Wing-Addict może zająć dni, tygodnie lub kilka miesięcy, w zależności od twoich umiejętności i czasu, który zainwestujesz w to nowe wyzwanie.

Nowy Sky Wing został zaprojektowany specjalnie dla tej grupy i nie tylko. Ponieważ nie musisz uczyć się latać na skrzydle, nie potrzebujesz zbyt wielu wskazówek, ale mimo to chcielibyśmy dać Durowi kilka rad dotyczących rozmiaru deski i znaczenia objętości.

Nie lekceważ znaczenia objętości i pływalności. Jako uzależniony od skrzydeł, zapewne śledzisz różne kanały poświęcone wing-foilingowi i niektórzy z najlepszych używają desek surf-foil o pojemności mniejszej niż 50 litrów. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku i jeździć na tym, na czym jeżdżą zawodowcy, musisz pamiętać o trzech kwestiach:

1. Z każdym litrem mniejszej objętości potrzebujesz więcej wiatru, żeby ruszyć. Deska, która po prostu tonie, potrzebuje dużo mocy w skrzydle, żeby się podnieść i wyjść z wody. Dlatego trochę więcej objętości robi wielką różnicę w porywistych warunkach lub przy słabszym wietrze!

2. Deski, które pchasz pod wodę, wymagają sporo techniki, żeby z nich wystartować. Większość ludzi, których widzisz na deskach surfingowych, to profesjonaliści lub półprofesjonaliści z innych sportów wodnych lub dyscyplin foilowych, którzy mają wyjątkowe umiejętności.

3. Do niedawna nie było dostępnych specjalistycznych desek typu wingboard, więc nawet zawodowcy mieli do wyboru albo pozostać przy SUP foil board, albo radykalnie zejść do surf foil board. Gdyby mieli możliwość skorzystania z idealnego rozwiązania, wybraliby coś takiego jak Fanatic Sky Wing. Dodatkowa objętość, która utrzymuje cię na powierzchni, może stanowić różnicę między dobrym dniem na foilu a zatonięciem i nie wejściem na deskę. 

Adept skrzydełIdealna deska   Alternatywna deska   Idealna foliaAlternatywny Foil
Waga zawodnika < 70 kg Sky Wing 4'48" Sky Wing 5'0" Aero High Aspect 1250 Aero 1500
Waga jeźdźca 70 - 85 kg Sky Wing 5'0" Sky Wing 5'4" Aero High Aspect 1500 Aero High Aspect 1250
Waga jeźdźca > 85 kg Sky Wing 5'4" Sky Wing 5'0" Aero High Aspect 1750 Aero High Aspect 1500

 Pełny przegląd znajdziesz w naszym przewodniku Fanatic Foilguide.

Ostatnio oglądane