Ozone WASP Wing Surfer

Ozone WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się!

Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek skrzydła Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie jest to skrzydło z napędem do surfingu/śniegu/skate'u wspomagane przez skrzydło. Dzięki bliskiej współpracy z Kaiem Lennym i jego doświadczeniem w paralotniarstwie, Ozone miał pewność, że w tej konstelacji powstaną świetne skrzydła foliowe. 

Ozone WASP to skrzydło latawcowe, którego możesz używać we wszystkich warunkach. Czuje się komfortowo w wodzie, na lądzie i na śniegu.  Z Ozone WASP (W.A.S.P.) możesz napędzać wszystko, co się toczy, pływa lub szybuje.  Używaj tego skrzydła z longboardem, mountainboardem, nartami, snowboardem, SUP, windsurfingiem lub foilboardem. [czytaj więcej]

Ozone WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się! Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek skrzydła Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie jest to skrzydło z napędem do surfingu/śniegu/skate'u... dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Ozone WASP Wing Surfer

Ozone WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się!

Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek skrzydła Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie jest to skrzydło z napędem do surfingu/śniegu/skate'u wspomagane przez skrzydło. Dzięki bliskiej współpracy z Kaiem Lennym i jego doświadczeniem w paralotniarstwie, Ozone miał pewność, że w tej konstelacji powstaną świetne skrzydła foliowe. 

Ozone WASP to skrzydło latawcowe, którego możesz używać we wszystkich warunkach. Czuje się komfortowo w wodzie, na lądzie i na śniegu.  Z Ozone WASP (W.A.S.P.) możesz napędzać wszystko, co się toczy, pływa lub szybuje.  Używaj tego skrzydła z longboardem, mountainboardem, nartami, snowboardem, SUP, windsurfingiem lub foilboardem.###

Łatwo, szybko i przyjemnie!

Ozone skupił się na zaprojektowaniu WASP-a tak, aby był łatwy w lataniu i obsłudze.  Duża krawędź prowadząca zapewnia stabilność i zmniejsza wygięcie. Pomaga też rozwinąć moc przy małych prędkościach, abyś mógł się szybciej poruszać.  Powiększona środkowa rozpórka zapewnia bezpośredni kąt natarcia, a ugięcie jest minimalne, co daje solidne i kontrolowane odczucia.

Współczynnik proporcji Ozone WASP jest niski, aby końcówki nie dotykały wody. Jednak końcówki mają warstwę ochronną dla bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas używania na śniegu lub lądzie nie ulegną uszkodzeniu, jeśli dotkną podłoża. 

Wiele uchwytów elektrycznych na krawędzi prowadzącej i wzdłuż rozpórki zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy. Opływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni odpuszcza skrzydło, co zapewnia pełną kontrolę podczas lotów z wiatrem lub podczas noszenia skrzydła.

 

 

Wyjątkowa produkcja w fabryce ozone 

Ozon Fabryka WASPŚwiatowej klasy konstrukcja we własnej fabryce Ozone, wykorzystująca najwyższej jakości materiały i ręczną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. W fabryce Ozone produkowane są również paralotnie Ozone i Speed Wing; te same procedury kontroli jakości stosowane są do wszystkich produktów.

OPRACOWANE W OZ-CAD 

WASP-OZ-CADCBwb3mzfJA3b7PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ - Wszystkie latawce i skrzydła Ozone są projektowane i rozwijane przy użyciu najnowocześniejszego, specjalnie opracowanego oprogramowania CAD. Projektanci mogą pracować z elementami specjalnie dostosowanymi do unikalnych kształtów i struktur technicznych latawców nadmuchiwanych i foliowych oraz skrzydeł foliowych. Część zespołu projektowego zajmuje się aktualizacją kodu CAD oraz dodawaniem nowych modułów i funkcji do programu, dzięki czemu rozwój produktów Ozone będzie postępował.

TEIJIN TECHNOFORCE D2 I TEIJIN DACRON 

Ozon WASP TechnoforceTeijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żeglarskich do sportów wodnych. Ozone używa wyjątkowo wytrzymałego materiału Teijin D2 do wszystkich latawców wodnych oraz do skrzydeł. Teijin D2 jest wyznacznikiem jakości z udowodnioną wyższością w zakresie trwałości i dynamiki. Ozone używa niesamowicie mocnego i niezawodnego materiału Teijin Dacron we wszystkich latawcach L.E.I. i skrzydłach. Dacron jest używany w częściach, które wymagają sztywności i stabilności - przednia rurka, rozpórki, końcówki skrzydeł i wszystkie obszary narażone na naprężenia z dodatkowym wzmocnieniem dla lepszego rozłożenia obciążenia i trwałości.

UCHWYTY POWER 

Rękojeści Ozone WASPWiele uchwytów na krawędzi natarcia i rozpórce zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę i komfort podczas lotu.

 

 

UCHWYT DE-POWER

Ozone-WASP-Depower-HandleOpływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni pozbawia skrzydło Ozone mocy, co pozwala na pełną kontrolę podczas jazdy z wiatrem w wirach lub podczas noszenia skrzydła.

 

 

ROZPÓRKA DIRECT CONNECT

Ozone-WASP-direct-connected-strutKonstrukcja Direct Connect w Ozone poprawia rozkład obciążeń pomiędzy krawędzią natarcia, rozpórką i czaszą. Ta metoda konstrukcji zapewnia zachowanie czystych profili przy optymalnym napięciu czaszy. Rozpórka jest bezpośrednio połączona z krawędzią natarcia za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych wzmocnień.

 

WZMOCNIENIA WEWNĘTRZNE 

Ozon-WASP-Wzmocnienia wewnętrzneLiczy się także to, co wewnątrz - wewnętrzne wzmocnienia zwiększające wytrzymałość i trwałość, takie jak podwójna warstwa Dacronu + Insignia połączona ze szwem zamykającym krawędź wiodącą za pomocą bardzo wytrzymałych nici.

 

 

SMYCZ NA NADGARSTEK 

smycz

Wygodna smycz nadgarstkowa mocowana jest do ciebie i krawędzi prowadzącej skrzydła Ozone. Jeśli się przemęczysz lub stracisz kontrolę, puść skrzydło, a ono samo się zdeponuje na smyczy Ozone Wrist Leash.

 

 

PODWÓJNE SZWY SKŁADANE 

WASP Podwójnie rozciągnięte szwy składaneSzwy dachu żagla są szyte, składane i ponownie szyte, aby zapewnić czyste i stabilne połączenie paneli. bezpośredni

 

 

WZMOCNIONA KRAWĘDŹ SPŁYWU 

Ozone WASP Wzmocniona krawędź prowadzącaDwuwarstwowy pas Teijin D2 Trailing Edge z wewnętrznym lekkim wzmocnieniem z Dyneemy - zmniejsza to zużycie czaszy i pomaga utrzymać optymalne napięcie krawędzi spływu zgodnie z założeniami. Wzmocnienie z Dyneemy zmniejsza także potencjalne rozciągnięcie krawędzi spływu.

 

 

NISKOPROFILOWE AERODYNAMICZNE PODKŁADKI 

Aerodynamiczne podkładki pod nogi WASP o niskim profiluTopowe Leading Edge Bumpery to często duże i niepotrzebne dodatki, które pełnią jedynie funkcję kosmetyczną. W Ozone latawce i skrzydła  są budowane z myślą o wydajności i trwałości przy użyciu najlepszych materiałów i komponentów dostępnych na rynku. We wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed otarciami, Ozone stosuje lekki, wytrzymały materiał o doskonałej odporności na ścieranie, zachowując jednocześnie niski profil, aby zmniejszyć opór i utrzymać wydajność.

UNIKALNA KONSTRUKCJA PĘCHERZA

Ozon-WASP-Unique-Bladder-ConstructionPęcherze Ozone są produkowane we własnym zakresie przy użyciu zaawansowanych, niestandardowych maszyn spawalniczych. W miejscach potencjalnego zużycia stosuje się dwuwarstwowe profile.

 

SYSTEM POMPOWANIA JEDNĄ POMPKĄ 

System pompowania WASP z jedną pompkąSystem pompowania jedną pompą umożliwia szybkie i łatwe uruchomienie. Skrzydło Ozone Wimgs nie ma zacisku zamykającego ani rurki pompki, ponieważ jest całkowicie opróżniane z przedniej rurki i rozpórki na czas transportu. Ponieważ objętość do napompowania jest znacznie mniejsza niż w przypadku latawca, Ozone Wing jest zawsze gotowy do lotu w ciągu kilku sekund.

ZAWÓR DO POMPOWANIA I OPRÓŻNIANIA O DUŻEJ OBJĘTOŚCI 

WASP-wysoka-objętość-płyta-zawórWysoko wydajny zawór sprawia, że pompowanie i opróżnianie jest szybkie i łatwe. Pompowanie jest proste dzięki dużemu przepływowi powietrza, a wewnętrzna uszczelka zapobiega ucieczce powietrza pod wpływem ciśnienia. Odkręć dolną część zaworu, aby spuścić powietrze i spakować go

OZONE-WASP-at-board-sports-en

Woda Ozone WASP Windrange

OZONE-WASP-Windrange-Water-Board-Sport

Ozone WASP Windrange Land

OZONE-WASP-Windrange-Country-Board-Sport

Rozmiary

WASP będzie dostępny w następujących rozmiarach:  3m², 4m², 5m² i 6m².

Kolory

Gwarantowany jest również zróżnicowany wybór kolorów: Acid Teal, Green, White, Yellow. Możesz jednak zostawić komentarz przy zamówieniu, jeśli chcesz zrezygnować z wybranego koloru na rzecz szybszej dostawy.

Ozon WASP Zakres kolorów

Przyjrzyj się dobrze temu skrzydłu, bo OZIONE W.A.S.P poszerza horyzonty surferów! 

Kai Lenny wypróbował Ozone WASP i wykazał się mega hangtime'em, przenosząc jednocześnie swoją jazdę na foilu na zupełnie nowy poziom!

"Chcę latać jak orzeł!" - Kai Lenny

ZALETY SKRZYDŁA LATAWCA OZONE WASP

Szybka nauka: Obsługa skrzydła jest bardzo szybka i intuicyjna. W ciągu kilku godzin wiesz, jak posługiwać się skrzydłem.

Bezpieczeństwo: W przeciwieństwie do kitingu, nie jesteś na stałe przymocowany do skrzydła foliowego. Jeżeli coś pójdzie nie tak, możesz po prostu puścić bom i skrzydło wyleci bez nacisku na smycz.

Nakłady materiałowe: W przeciwieństwie do surfingu z masztami żaglowymi, WASP Kitewing od Ozone zajmuje mało miejsca i można go przewozić samochodem.

Zamknij filtr
  •  
z do
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
NOWOŚĆ
Ozone Fusion V1 Wing
Ozone Fusion V1 Wing
z 1 589,00 € *
Ozone FLUX V1 Wing
Ozone FLUX V1 Wing
z 1 149,00 € *
Ozone WASP V3
Ozone WASP V3
z 529,00 € * 999,01 € *
Najlepszy sprzedawca
Ozone WASP V3 Ozone WASP V3
z 529,00 € * 999,01 € *
Ozone FLUX V1 Wing Ozone FLUX V1 Wing
z 1 149,00 € *
NOWOŚĆ
Ozone Fusion V1 Wing Ozone Fusion V1 Wing
z 1 589,00 € *

Łatwo, szybko i przyjemnie!

Ozone skupił się na zaprojektowaniu WASP-a tak, aby był łatwy w lataniu i obsłudze.  Duża krawędź prowadząca zapewnia stabilność i zmniejsza wygięcie. Pomaga też rozwinąć moc przy małych prędkościach, abyś mógł się szybciej poruszać.  Powiększona środkowa rozpórka zapewnia bezpośredni kąt natarcia, a ugięcie jest minimalne, co daje solidne i kontrolowane odczucia.

Współczynnik proporcji Ozone WASP jest niski, aby końcówki nie dotykały wody. Jednak końcówki mają warstwę ochronną dla bezpieczeństwa, dzięki czemu podczas używania na śniegu lub lądzie nie ulegną uszkodzeniu, jeśli dotkną podłoża. 

Wiele uchwytów elektrycznych na krawędzi prowadzącej i wzdłuż rozpórki zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy. Opływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni odpuszcza skrzydło, co zapewnia pełną kontrolę podczas lotów z wiatrem lub podczas noszenia skrzydła.

 

 

Wyjątkowa produkcja w fabryce ozone 

Ozon Fabryka WASPŚwiatowej klasy konstrukcja we własnej fabryce Ozone, wykorzystująca najwyższej jakości materiały i ręczną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. W fabryce Ozone produkowane są również paralotnie Ozone i Speed Wing; te same procedury kontroli jakości stosowane są do wszystkich produktów.

OPRACOWANE W OZ-CAD 

WASP-OZ-CADCBwb3mzfJA3b7PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ - Wszystkie latawce i skrzydła Ozone są projektowane i rozwijane przy użyciu najnowocześniejszego, specjalnie opracowanego oprogramowania CAD. Projektanci mogą pracować z elementami specjalnie dostosowanymi do unikalnych kształtów i struktur technicznych latawców nadmuchiwanych i foliowych oraz skrzydeł foliowych. Część zespołu projektowego zajmuje się aktualizacją kodu CAD oraz dodawaniem nowych modułów i funkcji do programu, dzięki czemu rozwój produktów Ozone będzie postępował.

TEIJIN TECHNOFORCE D2 I TEIJIN DACRON 

Ozon WASP TechnoforceTeijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żeglarskich do sportów wodnych. Ozone używa wyjątkowo wytrzymałego materiału Teijin D2 do wszystkich latawców wodnych oraz do skrzydeł. Teijin D2 jest wyznacznikiem jakości z udowodnioną wyższością w zakresie trwałości i dynamiki. Ozone używa niesamowicie mocnego i niezawodnego materiału Teijin Dacron we wszystkich latawcach L.E.I. i skrzydłach. Dacron jest używany w częściach, które wymagają sztywności i stabilności - przednia rurka, rozpórki, końcówki skrzydeł i wszystkie obszary narażone na naprężenia z dodatkowym wzmocnieniem dla lepszego rozłożenia obciążenia i trwałości.

UCHWYTY POWER 

Rękojeści Ozone WASPWiele uchwytów na krawędzi natarcia i rozpórce zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę i komfort podczas lotu.

 

 

UCHWYT DE-POWER

Ozone-WASP-Depower-HandleOpływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni pozbawia skrzydło Ozone mocy, co pozwala na pełną kontrolę podczas jazdy z wiatrem w wirach lub podczas noszenia skrzydła.

 

 

ROZPÓRKA DIRECT CONNECT

Ozone-WASP-direct-connected-strutKonstrukcja Direct Connect w Ozone poprawia rozkład obciążeń pomiędzy krawędzią natarcia, rozpórką i czaszą. Ta metoda konstrukcji zapewnia zachowanie czystych profili przy optymalnym napięciu czaszy. Rozpórka jest bezpośrednio połączona z krawędzią natarcia za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych wzmocnień.

 

WZMOCNIENIA WEWNĘTRZNE 

Ozon-WASP-Wzmocnienia wewnętrzneLiczy się także to, co wewnątrz - wewnętrzne wzmocnienia zwiększające wytrzymałość i trwałość, takie jak podwójna warstwa Dacronu + Insignia połączona ze szwem zamykającym krawędź wiodącą za pomocą bardzo wytrzymałych nici.

 

 

SMYCZ NA NADGARSTEK 

smycz

Wygodna smycz nadgarstkowa mocowana jest do ciebie i krawędzi prowadzącej skrzydła Ozone. Jeśli się przemęczysz lub stracisz kontrolę, puść skrzydło, a ono samo się zdeponuje na smyczy Ozone Wrist Leash.

 

 

PODWÓJNE SZWY SKŁADANE 

WASP Podwójnie rozciągnięte szwy składaneSzwy dachu żagla są szyte, składane i ponownie szyte, aby zapewnić czyste i stabilne połączenie paneli. bezpośredni

 

 

WZMOCNIONA KRAWĘDŹ SPŁYWU 

Ozone WASP Wzmocniona krawędź prowadzącaDwuwarstwowy pas Teijin D2 Trailing Edge z wewnętrznym lekkim wzmocnieniem z Dyneemy - zmniejsza to zużycie czaszy i pomaga utrzymać optymalne napięcie krawędzi spływu zgodnie z założeniami. Wzmocnienie z Dyneemy zmniejsza także potencjalne rozciągnięcie krawędzi spływu.

 

 

NISKOPROFILOWE AERODYNAMICZNE PODKŁADKI 

Aerodynamiczne podkładki pod nogi WASP o niskim profiluTopowe Leading Edge Bumpery to często duże i niepotrzebne dodatki, które pełnią jedynie funkcję kosmetyczną. W Ozone latawce i skrzydła  są budowane z myślą o wydajności i trwałości przy użyciu najlepszych materiałów i komponentów dostępnych na rynku. We wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed otarciami, Ozone stosuje lekki, wytrzymały materiał o doskonałej odporności na ścieranie, zachowując jednocześnie niski profil, aby zmniejszyć opór i utrzymać wydajność.

UNIKALNA KONSTRUKCJA PĘCHERZA

Ozon-WASP-Unique-Bladder-ConstructionPęcherze Ozone są produkowane we własnym zakresie przy użyciu zaawansowanych, niestandardowych maszyn spawalniczych. W miejscach potencjalnego zużycia stosuje się dwuwarstwowe profile.

 

SYSTEM POMPOWANIA JEDNĄ POMPKĄ 

System pompowania WASP z jedną pompkąSystem pompowania jedną pompą umożliwia szybkie i łatwe uruchomienie. Skrzydło Ozone Wimgs nie ma zacisku zamykającego ani rurki pompki, ponieważ jest całkowicie opróżniane z przedniej rurki i rozpórki na czas transportu. Ponieważ objętość do napompowania jest znacznie mniejsza niż w przypadku latawca, Ozone Wing jest zawsze gotowy do lotu w ciągu kilku sekund.

ZAWÓR DO POMPOWANIA I OPRÓŻNIANIA O DUŻEJ OBJĘTOŚCI 

WASP-wysoka-objętość-płyta-zawórWysoko wydajny zawór sprawia, że pompowanie i opróżnianie jest szybkie i łatwe. Pompowanie jest proste dzięki dużemu przepływowi powietrza, a wewnętrzna uszczelka zapobiega ucieczce powietrza pod wpływem ciśnienia. Odkręć dolną część zaworu, aby spuścić powietrze i spakować go

OZONE-WASP-at-board-sports-en

Woda Ozone WASP Windrange

OZONE-WASP-Windrange-Water-Board-Sport

Ozone WASP Windrange Land

OZONE-WASP-Windrange-Country-Board-Sport

Rozmiary

WASP będzie dostępny w następujących rozmiarach:  3m², 4m², 5m² i 6m².

Kolory

Gwarantowany jest również zróżnicowany wybór kolorów: Acid Teal, Green, White, Yellow. Możesz jednak zostawić komentarz przy zamówieniu, jeśli chcesz zrezygnować z wybranego koloru na rzecz szybszej dostawy.

Ozon WASP Zakres kolorów

Przyjrzyj się dobrze temu skrzydłu, bo OZIONE W.A.S.P poszerza horyzonty surferów! 

Kai Lenny wypróbował Ozone WASP i wykazał się mega hangtime'em, przenosząc jednocześnie swoją jazdę na foilu na zupełnie nowy poziom!

"Chcę latać jak orzeł!" - Kai Lenny

ZALETY SKRZYDŁA LATAWCA OZONE WASP

Szybka nauka: Obsługa skrzydła jest bardzo szybka i intuicyjna. W ciągu kilku godzin wiesz, jak posługiwać się skrzydłem.

Bezpieczeństwo: W przeciwieństwie do kitingu, nie jesteś na stałe przymocowany do skrzydła foliowego. Jeżeli coś pójdzie nie tak, możesz po prostu puścić bom i skrzydło wyleci bez nacisku na smycz.

Nakłady materiałowe: W przeciwieństwie do surfingu z masztami żaglowymi, WASP Kitewing od Ozone zajmuje mało miejsca i można go przewozić samochodem.

Ostatnio oglądane