Ozone WASP Wing Surfer

Ozonowy WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się!

Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek Wing Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie chodzi o skrzydło wspomagające napęd do surfowania/śniegania/lądowania. Dzięki bliskiej współpracy z Kaiem Lennym i jego doświadczeniem w paralotniarstwie, Ozone miał pewność, że w tej konstelacji powstaną wspaniałe skrzydła foliowe. 

Ozone WASP to skrzydło latawcowe, którego możesz używać we wszystkich warunkach. Czuje się komfortowo w wodzie, na lądzie i na śniegu.  Z Ozone WASP (W.A.S.P.) możesz zasilać wszystko, co się toczy, pływa lub ślizga.  Użyj tego skrzydła z longboardem, mountainboardem, nartami, snowboardem, SUP, windsurfingiem lub foilboardem. [czytaj dalej]

Ozonowy WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się! Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek Wing Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie chodzi o skrzydło wspomagające napęd do... dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Ozone WASP Wing Surfer

Ozonowy WASP (W.A.S.P.) - ekscytuj się!

Ozone ogłosił właśnie wprowadzenie na rynek Wing Surfer the Wasp (W.A.S.P.). Mianowicie chodzi o skrzydło wspomagające napęd do surfowania/śniegania/lądowania. Dzięki bliskiej współpracy z Kaiem Lennym i jego doświadczeniem w paralotniarstwie, Ozone miał pewność, że w tej konstelacji powstaną wspaniałe skrzydła foliowe. 

Ozone WASP to skrzydło latawcowe, którego możesz używać we wszystkich warunkach. Czuje się komfortowo w wodzie, na lądzie i na śniegu.  Z Ozone WASP (W.A.S.P.) możesz zasilać wszystko, co się toczy, pływa lub ślizga.  Użyj tego skrzydła z longboardem, mountainboardem, nartami, snowboardem, SUP, windsurfingiem lub foilboardem.###

Łatwo, szybko i przyjemnie!

Ozone skupił się na zaprojektowaniu WASP-a tak, aby był łatwy w pilotażu i obsłudze.  Duża krawędź prowadząca zapewnia stabilność i zmniejsza elastyczność. Pomaga również rozwijać moc przy niskich prędkościach, dzięki czemu możesz poruszać się szybciej.  Powiększona środkowa rozpórka zapewnia bezpośredni kąt natarcia, ponieważ ugięcie jest minimalne, co daje solidne i kontrolowane odczucia.

Współczynnik kształtu WASP jest niski, aby końcówki nie dotykały wody. Jednak dla bezpieczeństwa końcówki mają warstwę ochronną, dzięki czemu podczas używania na śniegu lub na ziemi nie ulegną uszkodzeniu, jeśli dotkną podłoża. 

Wiele uchwytów na krawędzi prowadzącej i wzdłuż rozpórki zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy. Opływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia całkowicie pozbawia skrzydło mocy, co zapewnia pełną kontrolę podczas lotów z wiatrem lub przenoszenia skrzydła.

 

 

Wyjątkowa produkcja we własnej fabryce ozonu 

Ozon Fabryka WASPŚwiatowej klasy konstrukcja wykonana we własnej fabryce Ozone, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i ręcznej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. W fabryce Ozone produkowane są również paralotnie Ozone i Speed Wing; wszystkie produkty podlegają tym samym procedurom kontroli jakości.

OPRACOWANE ZA POMOCĄ OZ-CAD 

WASP-OZ-CADCBwb3mzfJA3b7Przyszłość jest TERAZ - Wszystkie latawce i skrzydła Ozone są projektowane i rozwijane przy użyciu najnowocześniejszego, specjalnie opracowanego oprogramowania CAD. Projektanci mogą pracować z elementami specjalnie dostosowanymi do unikalnych kształtów i struktur technicznych latawców nadmuchiwanych i foliowych oraz skrzydeł foliowych. Część zespołu projektowego zajmuje się aktualizacją kodu CAD oraz dodawaniem nowych modułów i funkcji do programu, dzięki czemu rozwój produktów Ozone będzie postępował.

TEIJIN TECHNOFORCE D2 & TEIJIN DACRON 

Ozon WASP TechnoforceTeijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żeglarskich do sportów wodnych. Ozone używa bardzo wytrzymałego materiału Teijin D2 do produkcji wszystkich latawców wodnych oraz skrzydeł. Teijin D2 to wzorzec jakości o udowodnionej przewadze w zakresie trwałości i dynamiki. We wszystkich latawcach i skrzydłach L.E.I. Ozone stosuje niezwykle mocny i niezawodny Teijin Dacron. Dacron jest używany do części wymagających sztywności i stabilności - przedniej rurki, rozpórek, końcówek skrzydeł i wszystkich miejsc narażonych na naprężenia z dodatkowym wzmocnieniem dla lepszego rozłożenia obciążeń i trwałości.

UCHWYTY ELEKTRYCZNE 

Rękojeści Ozone WASPWiele uchwytów na krawędzi prowadzącej i rozpórce zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele możliwości i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy.

 

 

RĘKAWICZKA DO DEPOWADZENIA

Ozone-WASP-Depower-HandleOpływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni pozbawia skrzydło Ozone mocy, co pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania skrętów z wiatrem w wirach lub przenoszenia skrzydła.

 

 

AMORTYZATOR BEZPOŚREDNI

Ozone-WASP-direct-connected-strutKonstrukcja Direct Connect w Ozone poprawia rozkład obciążeń pomiędzy krawędzią natarcia, rozpórką i czaszą. Ta metoda konstrukcyjna zapewnia zachowanie czystych profili przy optymalnym napięciu czaszy. Rozpórka jest bezpośrednio połączona z krawędzią natarcia za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych wzmocnień.

 

WZMOCNIENIA WEWNĘTRZNE 

Ozon-WASP-Wzmocnienia wewnętrzneLiczy się też to, co wewnątrz - wewnętrzne wzmocnienia zwiększające wytrzymałość i trwałość, takie jak dwuwarstwowy szew zamykający Dacron + Insignia bonded Leading Edge z wysokowytrzymałymi nićmi.

 

 

SMYCZ NA RĘKĘ 

smycz

Wygodna smycz nadgarstkowa mocuje się do ciebie i do krawędzi prowadzącej Skrzydła Ozonowego. Jeśli się przemęczysz lub stracisz kontrolę, puść skrzydło, a ono samo się zdeponuje na smyczy Ozone Wrist Leash.

 

 

PODWÓJNIE SZYTE SZWY SKŁADANE 

WASP Podwójnie rozciągnięte szwy składaneSzwy dachu żagla są zszywane, składane i ponownie zszywane, aby zapewnić czyste i stabilne połączenie paneli. bezpośredni

 

 

WZMOCNIONA KRAWĘDŹ NATARCIA 

Ozone WASP Wzmocniona krawędź prowadzącaDwuwarstwowy pasek Teijin D2 Trailing Edge z wewnętrznym lekkim wzmocnieniem z Dyneemy - zmniejsza to zużycie czaszy i pomaga utrzymać optymalne napięcie krawędzi spływu zgodnie z założeniami. Lina Dyneema zmniejsza także potencjalne rozciągnięcie na krawędzi spływu.

 

 

NISKOPROFILOWE AERODYNAMICZNE NAKŁADKI NA MANKIETY 

Aerodynamiczne podkładki pod nogi WASP o niskim profiluNajlepsze odbojniki Leading Edge to często duże i niepotrzebne dodatki, które pełnią jedynie funkcję kosmetyczną. W Ozone latawce i skrzydła  są budowane z myślą o wydajności i trwałości z najlepszych materiałów i komponentów dostępnych na rynku. We wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed otarciami, Ozone stosuje lekki, wytrzymały materiał o doskonałej odporności na ścieranie, zachowując jednocześnie niski profil w celu zmniejszenia oporu i utrzymania wydajności.

UNIKALNA KONSTRUKCJA PĘCHERZA

Ozon-WASP-Unique-Bladder-ConstructionPęcherze Ozones są produkowane we własnym zakresie przy użyciu zaawansowanych, niestandardowych maszyn spawalniczych. W miejscach potencjalnego zużycia stosuje się profile dwuwarstwowe.

 

SYSTEM POMPOWANIA ZA POMOCĄ JEDNEJ POMPY 

System pompowania WASP z jedną pompkąSystem pompowania jedną pompką umożliwia szybkie i łatwe uruchomienie. Nie ma też zacisku zamykającego ani rurki do pompowania w Ozone Wimgs, ponieważ skrzydło jest całkowicie opróżniane z przedniej rurki i rozpórki na czas transportu. Dzięki mniejszej objętości do napompowania niż latawiec, Ozone Wing jest zawsze gotowy do lotu w ciągu kilku sekund.

ZAWÓR DO POMPOWANIA I OPRÓŻNIANIA O DUŻEJ OBJĘTOŚCI 

WASP-wysoka-wolumenowa-przepływowa-zawórWysokiej jakości zawór sprawia, że pompowanie i opróżnianie jest szybkie i łatwe. Pompowanie jest łatwe dzięki dużemu przepływowi powietrza, a wewnętrzne uszczelnienie zapobiega wydostawaniu się powietrza pod wpływem ciśnienia. Odkręć dolną część zaworu, aby spuścić powietrze i spakować go

OZONE-WASP-at-board-sports-en

Ozon WASP Windrange Water

OZONE-WASP-Windrange-Water-Board-Sport

Ozon WASP Ziemia Windrange

OZONE-WASP-Windrange-Country-Board-Sport

Rozmiary

WASP będzie dostępny w następujących rozmiarach: 3m², 4m², 5m² i 6m².

Kolory

Gwarantowany jest także zróżnicowany wybór kolorów: Acid Teal, Green, White, Yellow. Możesz jednak zostawić komentarz podczas składania zamówienia, jeśli chcesz zrezygnować z wybranego koloru na rzecz szybszej dostawy.

Ozon WASP Zakres kolorów

Przyjrzyj się dobrze temu skrzydłu, bo OZIONE W.A.S.P poszerza horyzonty skrzydłowych surferów! 

Kai Lenny wypróbował Ozone WASP i pokazał mega hangtime, przenosząc jednocześnie swoją jazdę na foilu na zupełnie nowy poziom!

"Chcę latać jak orzeł!" - Kai Lenny

ZALETY SKRZYDŁA LATAWCA OSY OZONOWEJ

Szybkość uczeniasię: Obsługa skrzydła jest bardzo szybka i intuicyjna. W ciągu kilku godzin będziesz wiedział, jak posługiwać się skrzydłem.

Bezpieczeństwo: W przeciwieństwie do kitingu, nie jesteś na stałe przymocowany do skrzydła folii. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz po prostu puścić bom, a skrzydło wyleci bez nacisku na smycz.

Nakłady materiałowe: W przeciwieństwie do surfingu z masztami żaglowymi, WASP Kitewing od Ozone zajmuje mało miejsca i jest kompatybilny z samochodem.

Zamknij filtr
  •  
z do
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
Ozone Fly V1 Wing
Ozone Fly V1 Wing
z 779,00 € *
Ozone Wing Surfer WASP V2 6m² *DEMO*
Ozone Wing Surfer WASP V2 Orange 6m²
599,00 € * 1 099,00 € *
Ozone WASP V3
Ozone WASP V3
z 788,00 € * 999,01 € *
Najlepszy sprzedawca
Ozone WASP V3 Ozone WASP V3
z 788,00 € * 999,01 € *
Ozone Wing Surfer WASP V2 6m² *DEMO* Ozone Wing Surfer WASP V2 Orange 6m²
599,00 € * 1 099,00 € *
Ozone Fly V1 Wing Ozone Fly V1 Wing
z 779,00 € *

Łatwo, szybko i przyjemnie!

Ozone skupił się na zaprojektowaniu WASP-a tak, aby był łatwy w pilotażu i obsłudze.  Duża krawędź prowadząca zapewnia stabilność i zmniejsza elastyczność. Pomaga również rozwijać moc przy niskich prędkościach, dzięki czemu możesz poruszać się szybciej.  Powiększona środkowa rozpórka zapewnia bezpośredni kąt natarcia, ponieważ ugięcie jest minimalne, co daje solidne i kontrolowane odczucia.

Współczynnik kształtu WASP jest niski, aby końcówki nie dotykały wody. Jednak dla bezpieczeństwa końcówki mają warstwę ochronną, dzięki czemu podczas używania na śniegu lub na ziemi nie ulegną uszkodzeniu, jeśli dotkną podłoża. 

Wiele uchwytów na krawędzi prowadzącej i wzdłuż rozpórki zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele opcji i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy. Opływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia całkowicie pozbawia skrzydło mocy, co zapewnia pełną kontrolę podczas lotów z wiatrem lub przenoszenia skrzydła.

 

 

Wyjątkowa produkcja we własnej fabryce ozonu 

Ozon Fabryka WASPŚwiatowej klasy konstrukcja wykonana we własnej fabryce Ozone, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i ręcznej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. W fabryce Ozone produkowane są również paralotnie Ozone i Speed Wing; wszystkie produkty podlegają tym samym procedurom kontroli jakości.

OPRACOWANE ZA POMOCĄ OZ-CAD 

WASP-OZ-CADCBwb3mzfJA3b7Przyszłość jest TERAZ - Wszystkie latawce i skrzydła Ozone są projektowane i rozwijane przy użyciu najnowocześniejszego, specjalnie opracowanego oprogramowania CAD. Projektanci mogą pracować z elementami specjalnie dostosowanymi do unikalnych kształtów i struktur technicznych latawców nadmuchiwanych i foliowych oraz skrzydeł foliowych. Część zespołu projektowego zajmuje się aktualizacją kodu CAD oraz dodawaniem nowych modułów i funkcji do programu, dzięki czemu rozwój produktów Ozone będzie postępował.

TEIJIN TECHNOFORCE D2 & TEIJIN DACRON 

Ozon WASP TechnoforceTeijin jest wiodącym na świecie dostawcą tkanin poliestrowych i materiałów żeglarskich do sportów wodnych. Ozone używa bardzo wytrzymałego materiału Teijin D2 do produkcji wszystkich latawców wodnych oraz skrzydeł. Teijin D2 to wzorzec jakości o udowodnionej przewadze w zakresie trwałości i dynamiki. We wszystkich latawcach i skrzydłach L.E.I. Ozone stosuje niezwykle mocny i niezawodny Teijin Dacron. Dacron jest używany do części wymagających sztywności i stabilności - przedniej rurki, rozpórek, końcówek skrzydeł i wszystkich miejsc narażonych na naprężenia z dodatkowym wzmocnieniem dla lepszego rozłożenia obciążeń i trwałości.

UCHWYTY ELEKTRYCZNE 

Rękojeści Ozone WASPWiele uchwytów na krawędzi prowadzącej i rozpórce zostało rozmieszczonych tak, aby zapewnić wiele możliwości i maksymalną kontrolę oraz komfort podczas jazdy.

 

 

RĘKAWICZKA DO DEPOWADZENIA

Ozone-WASP-Depower-HandleOpływowy uchwyt De-Power z przodu krawędzi natarcia w pełni pozbawia skrzydło Ozone mocy, co pozwala na pełną kontrolę podczas wykonywania skrętów z wiatrem w wirach lub przenoszenia skrzydła.

 

 

AMORTYZATOR BEZPOŚREDNI

Ozone-WASP-direct-connected-strutKonstrukcja Direct Connect w Ozone poprawia rozkład obciążeń pomiędzy krawędzią natarcia, rozpórką i czaszą. Ta metoda konstrukcyjna zapewnia zachowanie czystych profili przy optymalnym napięciu czaszy. Rozpórka jest bezpośrednio połączona z krawędzią natarcia za pomocą wewnętrznych i zewnętrznych wzmocnień.

 

WZMOCNIENIA WEWNĘTRZNE 

Ozon-WASP-Wzmocnienia wewnętrzneLiczy się też to, co wewnątrz - wewnętrzne wzmocnienia zwiększające wytrzymałość i trwałość, takie jak dwuwarstwowy szew zamykający Dacron + Insignia bonded Leading Edge z wysokowytrzymałymi nićmi.

 

 

SMYCZ NA RĘKĘ 

smycz

Wygodna smycz nadgarstkowa mocuje się do ciebie i do krawędzi prowadzącej Skrzydła Ozonowego. Jeśli się przemęczysz lub stracisz kontrolę, puść skrzydło, a ono samo się zdeponuje na smyczy Ozone Wrist Leash.

 

 

PODWÓJNIE SZYTE SZWY SKŁADANE 

WASP Podwójnie rozciągnięte szwy składaneSzwy dachu żagla są zszywane, składane i ponownie zszywane, aby zapewnić czyste i stabilne połączenie paneli. bezpośredni

 

 

WZMOCNIONA KRAWĘDŹ NATARCIA 

Ozone WASP Wzmocniona krawędź prowadzącaDwuwarstwowy pasek Teijin D2 Trailing Edge z wewnętrznym lekkim wzmocnieniem z Dyneemy - zmniejsza to zużycie czaszy i pomaga utrzymać optymalne napięcie krawędzi spływu zgodnie z założeniami. Lina Dyneema zmniejsza także potencjalne rozciągnięcie na krawędzi spływu.

 

 

NISKOPROFILOWE AERODYNAMICZNE NAKŁADKI NA MANKIETY 

Aerodynamiczne podkładki pod nogi WASP o niskim profiluNajlepsze odbojniki Leading Edge to często duże i niepotrzebne dodatki, które pełnią jedynie funkcję kosmetyczną. W Ozone latawce i skrzydła  są budowane z myślą o wydajności i trwałości z najlepszych materiałów i komponentów dostępnych na rynku. We wszystkich miejscach, gdzie wymagana jest ochrona przed otarciami, Ozone stosuje lekki, wytrzymały materiał o doskonałej odporności na ścieranie, zachowując jednocześnie niski profil w celu zmniejszenia oporu i utrzymania wydajności.

UNIKALNA KONSTRUKCJA PĘCHERZA

Ozon-WASP-Unique-Bladder-ConstructionPęcherze Ozones są produkowane we własnym zakresie przy użyciu zaawansowanych, niestandardowych maszyn spawalniczych. W miejscach potencjalnego zużycia stosuje się profile dwuwarstwowe.

 

SYSTEM POMPOWANIA ZA POMOCĄ JEDNEJ POMPY 

System pompowania WASP z jedną pompkąSystem pompowania jedną pompką umożliwia szybkie i łatwe uruchomienie. Nie ma też zacisku zamykającego ani rurki do pompowania w Ozone Wimgs, ponieważ skrzydło jest całkowicie opróżniane z przedniej rurki i rozpórki na czas transportu. Dzięki mniejszej objętości do napompowania niż latawiec, Ozone Wing jest zawsze gotowy do lotu w ciągu kilku sekund.

ZAWÓR DO POMPOWANIA I OPRÓŻNIANIA O DUŻEJ OBJĘTOŚCI 

WASP-wysoka-wolumenowa-przepływowa-zawórWysokiej jakości zawór sprawia, że pompowanie i opróżnianie jest szybkie i łatwe. Pompowanie jest łatwe dzięki dużemu przepływowi powietrza, a wewnętrzne uszczelnienie zapobiega wydostawaniu się powietrza pod wpływem ciśnienia. Odkręć dolną część zaworu, aby spuścić powietrze i spakować go

OZONE-WASP-at-board-sports-en

Ozon WASP Windrange Water

OZONE-WASP-Windrange-Water-Board-Sport

Ozon WASP Ziemia Windrange

OZONE-WASP-Windrange-Country-Board-Sport

Rozmiary

WASP będzie dostępny w następujących rozmiarach: 3m², 4m², 5m² i 6m².

Kolory

Gwarantowany jest także zróżnicowany wybór kolorów: Acid Teal, Green, White, Yellow. Możesz jednak zostawić komentarz podczas składania zamówienia, jeśli chcesz zrezygnować z wybranego koloru na rzecz szybszej dostawy.

Ozon WASP Zakres kolorów

Przyjrzyj się dobrze temu skrzydłu, bo OZIONE W.A.S.P poszerza horyzonty skrzydłowych surferów! 

Kai Lenny wypróbował Ozone WASP i pokazał mega hangtime, przenosząc jednocześnie swoją jazdę na foilu na zupełnie nowy poziom!

"Chcę latać jak orzeł!" - Kai Lenny

ZALETY SKRZYDŁA LATAWCA OSY OZONOWEJ

Szybkość uczeniasię: Obsługa skrzydła jest bardzo szybka i intuicyjna. W ciągu kilku godzin będziesz wiedział, jak posługiwać się skrzydłem.

Bezpieczeństwo: W przeciwieństwie do kitingu, nie jesteś na stałe przymocowany do skrzydła folii. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz po prostu puścić bom, a skrzydło wyleci bez nacisku na smycz.

Nakłady materiałowe: W przeciwieństwie do surfingu z masztami żaglowymi, WASP Kitewing od Ozone zajmuje mało miejsca i jest kompatybilny z samochodem.

Ostatnio oglądane