Loaded Longboardy

loaded_logoLoaded to prawdopodobnie producent, który najbardziej przyczynił się do uczynienia z longboardingu poważnego sportu dzięki spektakularnym filmom i świetnym team riderom. Tutaj znajdziesz nasz wybór longboardów Loaded. Oprócz klasyków Dervish Sama, Tan Tien i Icarus, mamy też bardziej wyjątkowe deski kalifornijskiego producenta Loaded.

Dzięki naszym kompletnym longboardom Loaded masz możliwość dobrania indywidualnego flexu i ustawień z Paris Trucks i kółkami, jakie tylko sobie wymarzysz, aby stworzyć swoją własną deskę Loaded.

Przewodnik zakupu naszych desek Loaded znajdziesz na dole tej strony!

[czytaj więcej]

Loaded to prawdopodobnie producent, który najbardziej przyczynił się do uczynienia z longboardingu poważnego sportu dzięki spektakularnym filmom i świetnym team riderom. Tutaj znajdziesz nasz... dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Loaded Longboardy

loaded_logoLoaded to prawdopodobnie producent, który najbardziej przyczynił się do uczynienia z longboardingu poważnego sportu dzięki spektakularnym filmom i świetnym team riderom. Tutaj znajdziesz nasz wybór longboardów Loaded. Oprócz klasyków Dervish Sama, Tan Tien i Icarus, mamy też bardziej wyjątkowe deski kalifornijskiego producenta Loaded.

Dzięki naszym kompletnym longboardom Loaded masz możliwość dobrania indywidualnego flexu i ustawień z Paris Trucks i kółkami, jakie tylko sobie wymarzysz, aby stworzyć swoją własną deskę Loaded.

Przewodnik zakupu naszych desek Loaded znajdziesz na dole tej strony!

###

Loaded Longboards z Kalifornii

"We build what we want to ride " - Budujemy to, na czym chcemy jeździć. Filozofia producenta longboardów nie może być podsumowana bardziej precyzyjnie i dokładnie: Loaded jest jedną z wytwórni, które odegrały kluczową rolę w uczynieniu z longboardingu poważnego sportu, który nie musi się już chować za skateboardingiem i snowboardem. Jak Loaded tego dokonał? Powiemy ci.

Firma Loaded, która początkowo produkowała tylko deski snowboardowe, ma swoją siedzibę w Kalifornii - miejscu, gdzie można swobodnie jeździć na desce wzdłuż plażowych promenad i zjeżdżać ze stromych wzgórz. 

Historia sukcesu longboardingu

Marka Loaded jest uważana za producenta prawdziwie zaawansowanych technologicznie longboardów. Wynika to z faktu, że Loaded od samego początku eksperymentuje z różnymi materiałami i produkuje deski wykonane z  bambusa,  korka i włókna szklanego .

Dziś Loaded nie tylko uszczęśliwia nas wysokiej jakości longboardami i pasującymi do nich akcesoriami, takimi jak odzież i rękawice, ale także sprawia, że longboarding staje się "odpowiedni dla mas". Powodem tego są spektakularne filmy rozpowszechniane przez wytwórnię w internecie, które pokazują, jak wiele umiejętności trzeba mieć, żeby jeździć na longboardzie.

Pokazane triki i szybkie freeride'owe zjazdy w końcu przekonały coraz więcej deskarzy i tak doszło do tego, że Loaded ma wielki wpływ na dzisiejszą scenę longboardową . Już choćby z tego powodu wytwórnia zasługuje na status absolutnie kultowej, a przez wielu fanów longboardu uważana jest za najwyższą.

Sposób sponsorowania  przez wytwórnię również wywołuje raz po raz zamieszanie. Zamiast sponsorować wyłącznie zawodowców, Loaded sponsoruje również amatorów. Oczywiście zyskują oni na tej współpracy, ale dają też wiele w zamian wytwórni:

 • Kolarze pełnią między innymi rolę testerów produktów, twarzy marki i liderów społeczności, która powstała wokół Loaded.
 • Częścią programu wsparcia Loaded jest umożliwienie riderom publikowania własnych filmów longboardowych na kanale YouTube wytwórni - i w ten sposób zwiększanie zasięgu.
 • Dawaj i bierz. Właściwie to bardzo prosta historia - ale właśnie w ten sposób Loaded udało się zbudować bardzo szczególną więź ze sceną.

Doskonała jakość, która przekonuje

Loaded wie, jak utrzymać się w rozmowie - to pewne. Ale nie tylko marketing, ale także produkty tej marki przekonują na całej linii. Wielu riderów jest szczególnie przekonanych do desekcarvingowych   oraz ich ogromnej elastyczności i gorąco je poleca.

Funkcjonalność desek uzupełnia modne wzornictwo.  Wyraźnelinie, świeże kolory i odrobina szaleństwa tu i ówdzie - oto, co stanowi o wyglądzie desek Loaded. Przy okazji: Mimo że deski Loaded są nieco droższe, warto je kupić. Wszystkie longboardy tej marki są bardzo trwałe i praktycznie "niezniszczalne".

Doskonałe wykonanie, fajne projekty i strategia marketingowa, która każdego dnia na nowo podsyca kult longboardu - to składniki, z których składa się marka Loaded. Deski przekonują swoją zmiennością i doskonałym wykonaniem. Kiedy już kupisz longboard Loaded, prawdopodobnie będziesz go miał do końca życia.

 

circle-chart_board_sport

 

Jak znaleźć idealny longboard Loaded?

Wybór swojego pierwszego lub nawet drugiego longboardu może być bardzo trudną decyzją. Poniższy przegląd pomoże Ci znaleźć swoją ulubioną deskę.

W porównaniu z tradycyjnymi deskorolkami, longboardy mają kilka subtelności w konstrukcji i cechach, które mogą drastycznie zmienić twoje wrażenia z jazdy. Dzięki temu pomocnemu przewodnikowi, brettsport z przyjemnością pomoże ci podzielić opcje na łatwe do zrozumienia kategorie, aby dać ci wiedzę potrzebną do wyboru najlepszej deski na następną jazdę.

DESKI HYBRYDOWE

Hybrydowe longboardy łączą w sobie elementy tradycyjnej deskorolki i nowoczesnego designu oraz zaawansowanej konstrukcji longboardów. Deski hybrydowe dają użytkownikom możliwość wykonywania ollie i innych ulicznych trików skatingowych, ale oferują też większy rozstaw osi, dzięki czemu jazda i stanie na desce jest bardziej komfortowe. Dla tych, którzy szukają czegoś małego i prostego, jest Loaded Poke z serii hybrydowej. Jeśli chcesz bardziej wytrzymałego, ale nowoczesnego podejścia do tradycyjnej deskorolki, sprawdź Loaded Coyote. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowe doświadczenie hybrydowe z oldschoolowym designem połączonym z umiarkowanym flexem, koniecznie sprawdź Loaded Overland.

 

 

LONG LIVE POKE

Dzięki wysoce funkcjonalnym kicktailom i wygodnemu pokładowi z wklęsłościami, rockerami i otworami na koła, Poke jest wszechstronnym miejskim odkrywcą, który dotrzymuje kroku każdej sytuacji i zamienia każdy wypad w kreatywną, dynamiczną przygodę.
34" - 86 cm długości
Style: CARVING - PUMPIMG - COMMUTING - FREESTYLE - FREERIDE

 

WYJE NA KSIĘŻYCU!

Klasyczny single kick shredder o klonowej konstrukcji, zaprojektowany na nowo z ergonomicznymi kształtami, funkcjonalnym kicktail'em i flarami na koła. Lekki, kompaktowy city slasher idealny do freeride'u, freestyle'u i street cruisingu. Nie wspominając o tym, że jest przyjazny dla portfela.
30,75" - 78,1 cm długości
Style: CRUISING - FREERIDE - FREESTYLE

 

PRECYZYJNIE DOBRANE DO TWOICH WYRAFINOWANYCH GUSTÓW

Omakase, pierwotnie opracowana na bazie systemu Unlimited E-Skate, jest deską niezwykle przyjazną dla użytkownika. Krótka, szeroka, stabilna i zwrotna, Omakase jest atrakcyjną deską do cruisingu, dojazdów do pracy, freeride'u i freestyle'u.
33,5" - 85,1 cm długości
Style: CRUISING - COMMUTING - FREERIDE - FREESTYLE

 

KREWETKA DESKI.

Loaded Ballona jest zwrotna, kompaktowa i lekka, co sprawia, że jazda na mini cruiserze jest prawdziwym doświadczeniem. Skrupulatnie wykonane krzywizny dają w efekcie unikalny mini "longboard" z dostrojoną sterownością i czułym prowadzeniem.
27.długość 75" - 70,5 cm
Style: CRUISING - PUMPING - SLASHING

 

DESKI TANECZNE

Longboardy taneczne charakteryzują się dużą powierzchnią i większą długością, aby dać zawodnikowi maksymalną przestrzeń do jazdy z przyjaciółmi lub wymyślnych manewrów. Chociaż większość większych longboardów może sprawiać wrażenie ciężkich i nieporęcznych, Loaded Bhangra i Loaded Tarab zostały zaprojektowane tak, aby dać ci poczucie zwinności i wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki różnym wzorom flexu. Zapoznaj się z opisami Tarab i Bhangra V2 w sklepie, aby upewnić się, że kupisz deskę odpowiadającą twoim preferencjom.

 

 

TWÓJ WŁASNY MOBILNY PARKIET

Bhangra oferuje przestronną platformę z mnóstwem miejsca na twoje ruchy taneczne, a jednocześnie jest wystarczająco zwrotna, aby wykonywać zaawansowane triki freestyle'owe i slajdy. Idealna dla guru tańca i freestyle'u oraz surferów szukających płynnej i pełnej gracji jazdy na prawdziwej "długiej" desce.
48,5" - 123 cm długości
Style: DANCING - FREESTYLE

 

QUICK & SLICK

Deska Loaded Mata Hari jest doskonałym rozwiązaniem dla wszechstronnego tancerza freestyle'owego! Łączy w sobie ulubione aspekty większych desek do tańca, takich jak Loaded Bhangra, z kilkoma odświeżającymi zmianami, które zapewnią ci większą elastyczność podczas jazdy.
44" - 111,75 cm długości
Style: DANCING - FREESTYLE

 

DESKI CARVINGOWE

Deski carvingowe zostały zaprojektowane z myślą o giętkości. Dzięki unikalnym wklęsłościom i konturom, deski te oferują riderom mocną jazdę, która sprawi, że każda wizyta w sklepie lub w okolicy stanie się przygodą.

Linia Loaded oferuje dwa różne rodzaje desek carvingowych.

Deski carvingowemontowane od góry są połączeniem tradycyjnych longboardów i wydajnych wzorów flexu typowych dla desek snowboardowych. Deska carvingowa z górnym mocowaniem oferuje użytkownikowi czułe skręty i przestronną powierzchnię do poruszania się. Jeśli to brzmi jak twój styl, sprawdź stronę o desce Loaded Vanguard, żeby dowiedzieć się więcej....

Deski carvingoweDrop-Thru zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić użytkownikowi wygodną i wydajną jazdę podczas pchania i jazdy. Deski Drop-Thru Carving wyróżniają się znacznie niższą wysokością dna, aby zmniejszyć wysokość jazdy i zmęczenie podczas pchania. Loaded Icarus, Loaded Dervish Sama i Loaded Tan Tien mają mocowanie typu drop-thru. Dowiedz się, co czyni każdą z nich wyjątkową, odwiedzając strony desek brettsport.de.

 

 

TAN TIEN

Tan Tien to połączenie longboardingu zorientowanego na carve i zaawansowanej jazdy na trikach. Elastyczny deck, osie zamontowane metodą drop-through, użyteczne kopnięcia i złożony zarys tworzą bardzo responsywną deskę, której możesz zaufać w zakrętach, trikach i ślizgach.
39" - 99 cm długości
Style: CARVING - FREESTYLE -FREERIDE - COMMUTING

 

DROP-THROUGH CARVING BLISS

Dervish Sama został zaprojektowany jako intuicyjna deska do carvingu i pompowania. Jest niska i łatwa w prowadzeniu, zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w carvingu, jak i dla doświadczonych riderów szukających jazdy inspirowanej snowboardem, połączonej z możliwością doświadczenia tańca i freestyle'u.
42,8" - 109 cm długości
Style: CARVING - PUMPIMG - FREERIDE - FREESTYLE

 

DESKA CARVINGOWA. REIMAGINED

Longboard Loaded Icarus łączy w sobie flary na kołach, korek, zrównoważony wzór flexu oraz nową metodę produkcji i jest rezultatem poszukiwań Loaded w celu uzyskania najlepszych, soulowych doświadczeń carvingowych.
38,4" - 97,5 cm długości
Style: CARVING - PUMPING - FREERIDE - FREESTYLE - COMMUTING

 

NIE WYMAGAMY KARNETU

Loaded Vanguard przenosi lekką, inspirowaną snowboardem konstrukcję i wydajność na chodniki. Camber, taliowanie i flex z dużą ilością energii pozwalają na responsywny carving, pompowanie i dojazd do pracy.
długość 38" i 42"
style: CARVING - PUMPING - COMMUTING - FREERIDE

 

DESKI DO DOWNHILLU/FREERIDE'U

Deski Downhill/Freeride zostały zaprojektowane tak, aby były stabilne i bezpieczne przy dużych prędkościach. W porównaniu z resztą linii Loaded, te deski skupiają się na sztywności i utrzymaniu użytkownika na górze deski. Wszystkie deski są Top Monted, co zapewnia idealną dźwignię i kontrolę, ale mają też platformę z rockerami, dzięki której jesteś trochę niżej od ziemi, Wheel Flares, które pasują do większych kół i dają ci punkt odniesienia dla stóp, oraz W Concave, , który biegnie przez środek deski, aby pomóc w kontroli ślizgu.

Rodzina Tesseract, do której należą wersje Cantellated i Truncated oraz Loaded Chubby Unicorn BloodSlayer, to idealne deski do eksperymentowania ze zjazdami i odpalania brutalnych slajdów. Możesz dowiedzieć się, która z nich najlepiej pasuje do twojego stylu, odwiedzając strony poświęcone deskom.

 

 

SPORT NOWOCZESNEJ DESKOROLKI ALL-TERRAIN

Tesseract łączy rocker, poszerzenia wnęk kół, wklęsłość W i wiele opcji rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do jazdy w dół z zamaszystymi ślizgami, technicznymi kombinacjami i sztuczkami typu cross-step.
39" - 99 cm długości
Style: FREERIDE - FREESTYLE - DANCING

 

KRÓTKIE I WĄSKIE TEŻ SĄ PIĘKNE

Truncated Tesseract łączy rocker, poszerzenia wnęk kół, wklęsłość W i różne opcje rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do trudnych zjazdów, dużych prędkości i ostrych poślizgów.
33" - 84 cm długości
Style: DOWNHILL - FREERIDE

 

POZNAJ CZWARTY WYMIAR

Cantellated Tesseract łączy rocker, poszerzenia nadkoli, wklęsłość W i różne opcje rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do osiągania dużych prędkości, ostrych poślizgów i "house-high ollies".
36" - 91 cm długości
Style: DOWNHILL - FREERIDE - FREESTYLE

 

ZABAWA DLA WSZYSTKICH I WSZYSCY DLA ZABAWY.

Trip Collab to wszechstronna i łatwa w prowadzeniu deska do długodystansowego longboardingu, fitnessu i freeride'u. Nadaje się zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i dla osób jeżdżących rekreacyjnie.
33,25" - 84,5 cm długości
Style: FREERIDE - FITNESS - DISTANCE

 

PODSUMOWANIE

Mamy nadzieję, że te kategorie pomogą ci zdecydować, którą deskę dodać do swojego kołczanu lub od której zacząć swoją przygodę z longboardem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdej desce, odwiedź stronę deski, aby poznać jej specyfikację i przyjrzeć się bliżej temu, co czyni ją wyjątkową. 

Chociaż deski Loaded zostały zaprojektowane tak, by sprawdzać się w jednym stylu jazdy, wiele z nich może przechodzić w inne style, zwiększając twoją wszechstronność i doświadczenie w jeździe. Bhangra jest długa i elastyczna, ale sztywne wygięcie sprawia, że ślizganie się jest przyjemne. Nie czuj się ograniczony do jazdy w określony sposób. Sprawdź, które style najbardziej Ci odpowiadają, a być może będziesz miał więcej zabawy, niż początkowo zamierzałeś.

Aby zapoznać się z proponowanymi przez Loaded kombinacjami osi i kół, sprawdź Przewodnik po ustawieniach. Wszystkie te kombinacje możesz zamówić u nas za pośrednictwem konfiguratora w naszych zestawach Completes.

 

 

Poradę dotyczącą doboru odpowiednich kół do longboardu znajdziesz na naszej stronie Orangatang. -> Kliknij tutaj!

Loaded i Brettsport.de

Loaded jest częścią Brettsport od samego początku. Już w 2013 roku deski Loaded były integralną częścią naszej oferty. To się nigdy nie zmieniło, nawet przy tendencjach wzrostowych i spadkowych na rynku.

Zawsze byliśmy dealerem w Niemczech, który miał największą dostępność tych pożądanych kompletnych desek. Wyjątkowa jest też możliwość indywidualnej konfiguracji tablic w naszym sklepie internetowym, podobnie jak na stronie Loaded-US. Oczywiście, mając na uwadze te długie relacje biznesowe, lider Brettsport Andreas nie przegapił okazji, by odwiedzić Loaded w Kalifornii, gdy w 2022 roku wybrał się z córką Lottą na wycieczkę po zachodnim wybrzeżu USA. Pablo Castro i Ethan Cochard z Loaded z dumą pokazali im molo w Santa Monica, promenadę prowadzącą do Venice Beach i oczywiście magazyn Loaded w Culver City. 

Collage-LoadedpgHTMIKEbpxya

Zamknij filtr
z do
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Loaded Longboards z Kalifornii

"We build what we want to ride " - Budujemy to, na czym chcemy jeździć. Filozofia producenta longboardów nie może być podsumowana bardziej precyzyjnie i dokładnie: Loaded jest jedną z wytwórni, które odegrały kluczową rolę w uczynieniu z longboardingu poważnego sportu, który nie musi się już chować za skateboardingiem i snowboardem. Jak Loaded tego dokonał? Powiemy ci.

Firma Loaded, która początkowo produkowała tylko deski snowboardowe, ma swoją siedzibę w Kalifornii - miejscu, gdzie można swobodnie jeździć na desce wzdłuż plażowych promenad i zjeżdżać ze stromych wzgórz. 

Historia sukcesu longboardingu

Marka Loaded jest uważana za producenta prawdziwie zaawansowanych technologicznie longboardów. Wynika to z faktu, że Loaded od samego początku eksperymentuje z różnymi materiałami i produkuje deski wykonane z  bambusa,  korka i włókna szklanego .

Dziś Loaded nie tylko uszczęśliwia nas wysokiej jakości longboardami i pasującymi do nich akcesoriami, takimi jak odzież i rękawice, ale także sprawia, że longboarding staje się "odpowiedni dla mas". Powodem tego są spektakularne filmy rozpowszechniane przez wytwórnię w internecie, które pokazują, jak wiele umiejętności trzeba mieć, żeby jeździć na longboardzie.

Pokazane triki i szybkie freeride'owe zjazdy w końcu przekonały coraz więcej deskarzy i tak doszło do tego, że Loaded ma wielki wpływ na dzisiejszą scenę longboardową . Już choćby z tego powodu wytwórnia zasługuje na status absolutnie kultowej, a przez wielu fanów longboardu uważana jest za najwyższą.

Sposób sponsorowania  przez wytwórnię również wywołuje raz po raz zamieszanie. Zamiast sponsorować wyłącznie zawodowców, Loaded sponsoruje również amatorów. Oczywiście zyskują oni na tej współpracy, ale dają też wiele w zamian wytwórni:

 • Kolarze pełnią między innymi rolę testerów produktów, twarzy marki i liderów społeczności, która powstała wokół Loaded.
 • Częścią programu wsparcia Loaded jest umożliwienie riderom publikowania własnych filmów longboardowych na kanale YouTube wytwórni - i w ten sposób zwiększanie zasięgu.
 • Dawaj i bierz. Właściwie to bardzo prosta historia - ale właśnie w ten sposób Loaded udało się zbudować bardzo szczególną więź ze sceną.

Doskonała jakość, która przekonuje

Loaded wie, jak utrzymać się w rozmowie - to pewne. Ale nie tylko marketing, ale także produkty tej marki przekonują na całej linii. Wielu riderów jest szczególnie przekonanych do desekcarvingowych   oraz ich ogromnej elastyczności i gorąco je poleca.

Funkcjonalność desek uzupełnia modne wzornictwo.  Wyraźnelinie, świeże kolory i odrobina szaleństwa tu i ówdzie - oto, co stanowi o wyglądzie desek Loaded. Przy okazji: Mimo że deski Loaded są nieco droższe, warto je kupić. Wszystkie longboardy tej marki są bardzo trwałe i praktycznie "niezniszczalne".

Doskonałe wykonanie, fajne projekty i strategia marketingowa, która każdego dnia na nowo podsyca kult longboardu - to składniki, z których składa się marka Loaded. Deski przekonują swoją zmiennością i doskonałym wykonaniem. Kiedy już kupisz longboard Loaded, prawdopodobnie będziesz go miał do końca życia.

 

circle-chart_board_sport

 

Jak znaleźć idealny longboard Loaded?

Wybór swojego pierwszego lub nawet drugiego longboardu może być bardzo trudną decyzją. Poniższy przegląd pomoże Ci znaleźć swoją ulubioną deskę.

W porównaniu z tradycyjnymi deskorolkami, longboardy mają kilka subtelności w konstrukcji i cechach, które mogą drastycznie zmienić twoje wrażenia z jazdy. Dzięki temu pomocnemu przewodnikowi, brettsport z przyjemnością pomoże ci podzielić opcje na łatwe do zrozumienia kategorie, aby dać ci wiedzę potrzebną do wyboru najlepszej deski na następną jazdę.

DESKI HYBRYDOWE

Hybrydowe longboardy łączą w sobie elementy tradycyjnej deskorolki i nowoczesnego designu oraz zaawansowanej konstrukcji longboardów. Deski hybrydowe dają użytkownikom możliwość wykonywania ollie i innych ulicznych trików skatingowych, ale oferują też większy rozstaw osi, dzięki czemu jazda i stanie na desce jest bardziej komfortowe. Dla tych, którzy szukają czegoś małego i prostego, jest Loaded Poke z serii hybrydowej. Jeśli chcesz bardziej wytrzymałego, ale nowoczesnego podejścia do tradycyjnej deskorolki, sprawdź Loaded Coyote. Aby uzyskać naprawdę wyjątkowe doświadczenie hybrydowe z oldschoolowym designem połączonym z umiarkowanym flexem, koniecznie sprawdź Loaded Overland.

 

 

LONG LIVE POKE

Dzięki wysoce funkcjonalnym kicktailom i wygodnemu pokładowi z wklęsłościami, rockerami i otworami na koła, Poke jest wszechstronnym miejskim odkrywcą, który dotrzymuje kroku każdej sytuacji i zamienia każdy wypad w kreatywną, dynamiczną przygodę.
34" - 86 cm długości
Style: CARVING - PUMPIMG - COMMUTING - FREESTYLE - FREERIDE

 

WYJE NA KSIĘŻYCU!

Klasyczny single kick shredder o klonowej konstrukcji, zaprojektowany na nowo z ergonomicznymi kształtami, funkcjonalnym kicktail'em i flarami na koła. Lekki, kompaktowy city slasher idealny do freeride'u, freestyle'u i street cruisingu. Nie wspominając o tym, że jest przyjazny dla portfela.
30,75" - 78,1 cm długości
Style: CRUISING - FREERIDE - FREESTYLE

 

PRECYZYJNIE DOBRANE DO TWOICH WYRAFINOWANYCH GUSTÓW

Omakase, pierwotnie opracowana na bazie systemu Unlimited E-Skate, jest deską niezwykle przyjazną dla użytkownika. Krótka, szeroka, stabilna i zwrotna, Omakase jest atrakcyjną deską do cruisingu, dojazdów do pracy, freeride'u i freestyle'u.
33,5" - 85,1 cm długości
Style: CRUISING - COMMUTING - FREERIDE - FREESTYLE

 

KREWETKA DESKI.

Loaded Ballona jest zwrotna, kompaktowa i lekka, co sprawia, że jazda na mini cruiserze jest prawdziwym doświadczeniem. Skrupulatnie wykonane krzywizny dają w efekcie unikalny mini "longboard" z dostrojoną sterownością i czułym prowadzeniem.
27.długość 75" - 70,5 cm
Style: CRUISING - PUMPING - SLASHING

 

DESKI TANECZNE

Longboardy taneczne charakteryzują się dużą powierzchnią i większą długością, aby dać zawodnikowi maksymalną przestrzeń do jazdy z przyjaciółmi lub wymyślnych manewrów. Chociaż większość większych longboardów może sprawiać wrażenie ciężkich i nieporęcznych, Loaded Bhangra i Loaded Tarab zostały zaprojektowane tak, aby dać ci poczucie zwinności i wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki różnym wzorom flexu. Zapoznaj się z opisami Tarab i Bhangra V2 w sklepie, aby upewnić się, że kupisz deskę odpowiadającą twoim preferencjom.

 

 

TWÓJ WŁASNY MOBILNY PARKIET

Bhangra oferuje przestronną platformę z mnóstwem miejsca na twoje ruchy taneczne, a jednocześnie jest wystarczająco zwrotna, aby wykonywać zaawansowane triki freestyle'owe i slajdy. Idealna dla guru tańca i freestyle'u oraz surferów szukających płynnej i pełnej gracji jazdy na prawdziwej "długiej" desce.
48,5" - 123 cm długości
Style: DANCING - FREESTYLE

 

QUICK & SLICK

Deska Loaded Mata Hari jest doskonałym rozwiązaniem dla wszechstronnego tancerza freestyle'owego! Łączy w sobie ulubione aspekty większych desek do tańca, takich jak Loaded Bhangra, z kilkoma odświeżającymi zmianami, które zapewnią ci większą elastyczność podczas jazdy.
44" - 111,75 cm długości
Style: DANCING - FREESTYLE

 

DESKI CARVINGOWE

Deski carvingowe zostały zaprojektowane z myślą o giętkości. Dzięki unikalnym wklęsłościom i konturom, deski te oferują riderom mocną jazdę, która sprawi, że każda wizyta w sklepie lub w okolicy stanie się przygodą.

Linia Loaded oferuje dwa różne rodzaje desek carvingowych.

Deski carvingowemontowane od góry są połączeniem tradycyjnych longboardów i wydajnych wzorów flexu typowych dla desek snowboardowych. Deska carvingowa z górnym mocowaniem oferuje użytkownikowi czułe skręty i przestronną powierzchnię do poruszania się. Jeśli to brzmi jak twój styl, sprawdź stronę o desce Loaded Vanguard, żeby dowiedzieć się więcej....

Deski carvingoweDrop-Thru zostały zaprojektowane tak, żeby zapewnić użytkownikowi wygodną i wydajną jazdę podczas pchania i jazdy. Deski Drop-Thru Carving wyróżniają się znacznie niższą wysokością dna, aby zmniejszyć wysokość jazdy i zmęczenie podczas pchania. Loaded Icarus, Loaded Dervish Sama i Loaded Tan Tien mają mocowanie typu drop-thru. Dowiedz się, co czyni każdą z nich wyjątkową, odwiedzając strony desek brettsport.de.

 

 

TAN TIEN

Tan Tien to połączenie longboardingu zorientowanego na carve i zaawansowanej jazdy na trikach. Elastyczny deck, osie zamontowane metodą drop-through, użyteczne kopnięcia i złożony zarys tworzą bardzo responsywną deskę, której możesz zaufać w zakrętach, trikach i ślizgach.
39" - 99 cm długości
Style: CARVING - FREESTYLE -FREERIDE - COMMUTING

 

DROP-THROUGH CARVING BLISS

Dervish Sama został zaprojektowany jako intuicyjna deska do carvingu i pompowania. Jest niska i łatwa w prowadzeniu, zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w carvingu, jak i dla doświadczonych riderów szukających jazdy inspirowanej snowboardem, połączonej z możliwością doświadczenia tańca i freestyle'u.
42,8" - 109 cm długości
Style: CARVING - PUMPIMG - FREERIDE - FREESTYLE

 

DESKA CARVINGOWA. REIMAGINED

Longboard Loaded Icarus łączy w sobie flary na kołach, korek, zrównoważony wzór flexu oraz nową metodę produkcji i jest rezultatem poszukiwań Loaded w celu uzyskania najlepszych, soulowych doświadczeń carvingowych.
38,4" - 97,5 cm długości
Style: CARVING - PUMPING - FREERIDE - FREESTYLE - COMMUTING

 

NIE WYMAGAMY KARNETU

Loaded Vanguard przenosi lekką, inspirowaną snowboardem konstrukcję i wydajność na chodniki. Camber, taliowanie i flex z dużą ilością energii pozwalają na responsywny carving, pompowanie i dojazd do pracy.
długość 38" i 42"
style: CARVING - PUMPING - COMMUTING - FREERIDE

 

DESKI DO DOWNHILLU/FREERIDE'U

Deski Downhill/Freeride zostały zaprojektowane tak, aby były stabilne i bezpieczne przy dużych prędkościach. W porównaniu z resztą linii Loaded, te deski skupiają się na sztywności i utrzymaniu użytkownika na górze deski. Wszystkie deski są Top Monted, co zapewnia idealną dźwignię i kontrolę, ale mają też platformę z rockerami, dzięki której jesteś trochę niżej od ziemi, Wheel Flares, które pasują do większych kół i dają ci punkt odniesienia dla stóp, oraz W Concave, , który biegnie przez środek deski, aby pomóc w kontroli ślizgu.

Rodzina Tesseract, do której należą wersje Cantellated i Truncated oraz Loaded Chubby Unicorn BloodSlayer, to idealne deski do eksperymentowania ze zjazdami i odpalania brutalnych slajdów. Możesz dowiedzieć się, która z nich najlepiej pasuje do twojego stylu, odwiedzając strony poświęcone deskom.

 

 

SPORT NOWOCZESNEJ DESKOROLKI ALL-TERRAIN

Tesseract łączy rocker, poszerzenia wnęk kół, wklęsłość W i wiele opcji rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do jazdy w dół z zamaszystymi ślizgami, technicznymi kombinacjami i sztuczkami typu cross-step.
39" - 99 cm długości
Style: FREERIDE - FREESTYLE - DANCING

 

KRÓTKIE I WĄSKIE TEŻ SĄ PIĘKNE

Truncated Tesseract łączy rocker, poszerzenia wnęk kół, wklęsłość W i różne opcje rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do trudnych zjazdów, dużych prędkości i ostrych poślizgów.
33" - 84 cm długości
Style: DOWNHILL - FREERIDE

 

POZNAJ CZWARTY WYMIAR

Cantellated Tesseract łączy rocker, poszerzenia nadkoli, wklęsłość W i różne opcje rozstawu osi w lekką koncepcję zaprojektowaną do osiągania dużych prędkości, ostrych poślizgów i "house-high ollies".
36" - 91 cm długości
Style: DOWNHILL - FREERIDE - FREESTYLE

 

ZABAWA DLA WSZYSTKICH I WSZYSCY DLA ZABAWY.

Trip Collab to wszechstronna i łatwa w prowadzeniu deska do długodystansowego longboardingu, fitnessu i freeride'u. Nadaje się zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i dla osób jeżdżących rekreacyjnie.
33,25" - 84,5 cm długości
Style: FREERIDE - FITNESS - DISTANCE

 

PODSUMOWANIE

Mamy nadzieję, że te kategorie pomogą ci zdecydować, którą deskę dodać do swojego kołczanu lub od której zacząć swoją przygodę z longboardem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o każdej desce, odwiedź stronę deski, aby poznać jej specyfikację i przyjrzeć się bliżej temu, co czyni ją wyjątkową. 

Chociaż deski Loaded zostały zaprojektowane tak, by sprawdzać się w jednym stylu jazdy, wiele z nich może przechodzić w inne style, zwiększając twoją wszechstronność i doświadczenie w jeździe. Bhangra jest długa i elastyczna, ale sztywne wygięcie sprawia, że ślizganie się jest przyjemne. Nie czuj się ograniczony do jazdy w określony sposób. Sprawdź, które style najbardziej Ci odpowiadają, a być może będziesz miał więcej zabawy, niż początkowo zamierzałeś.

Aby zapoznać się z proponowanymi przez Loaded kombinacjami osi i kół, sprawdź Przewodnik po ustawieniach. Wszystkie te kombinacje możesz zamówić u nas za pośrednictwem konfiguratora w naszych zestawach Completes.

 

 

Poradę dotyczącą doboru odpowiednich kół do longboardu znajdziesz na naszej stronie Orangatang. -> Kliknij tutaj!

Loaded i Brettsport.de

Loaded jest częścią Brettsport od samego początku. Już w 2013 roku deski Loaded były integralną częścią naszej oferty. To się nigdy nie zmieniło, nawet przy tendencjach wzrostowych i spadkowych na rynku.

Zawsze byliśmy dealerem w Niemczech, który miał największą dostępność tych pożądanych kompletnych desek. Wyjątkowa jest też możliwość indywidualnej konfiguracji tablic w naszym sklepie internetowym, podobnie jak na stronie Loaded-US. Oczywiście, mając na uwadze te długie relacje biznesowe, lider Brettsport Andreas nie przegapił okazji, by odwiedzić Loaded w Kalifornii, gdy w 2022 roku wybrał się z córką Lottą na wycieczkę po zachodnim wybrzeżu USA. Pablo Castro i Ethan Cochard z Loaded z dumą pokazali im molo w Santa Monica, promenadę prowadzącą do Venice Beach i oczywiście magazyn Loaded w Culver City. 

Collage-LoadedpgHTMIKEbpxya

Ostatnio oglądane