Buty snowboardowe dla początkujących i zawodowców

Znalezienie odpowiednich butów do snowboardu jest nauką samą w sobie. Buty snowboardowe są jedną z najważniejszych części twojego sprzętu snowboardowego, a wybór idealnych butów dla ciebie zależy od twojej stopy, poziomu jazdy i stylu jazdy. W Brettsport znajdziesz wysokiej jakości, funkcjonalne i stylowe buty snowboardowe Nitro i Ride dla wszystkich stylów snowboardowych i poziomów zaawansowania.

[czytaj więcej]

Znalezienie odpowiednich butów do snowboardu jest nauką samą w sobie. Buty snowboardowe są jedną z najważniejszych części twojego sprzętu snowboardowego, a wybór idealnych butów dla ciebie zależy... dowiedz się więcej »
Zamknij okno
Buty snowboardowe dla początkujących i zawodowców

Znalezienie odpowiednich butów do snowboardu jest nauką samą w sobie. Buty snowboardowe są jedną z najważniejszych części twojego sprzętu snowboardowego, a wybór idealnych butów dla ciebie zależy od twojej stopy, poziomu jazdy i stylu jazdy. W Brettsport znajdziesz wysokiej jakości, funkcjonalne i stylowe buty snowboardowe Nitro i Ride dla wszystkich stylów snowboardowych i poziomów zaawansowania.

###

Style i poziomy butów snowboardowych

 • Buty snowboardowe all mountain dla doświadczonych freeriderów i snowboardzistów, którzy kochają różnorodność i chcą mieć wszystkie style snowboardowe. 
 • Buty snowboardowe Freerider na wspaniałe zjazdy po nietkniętym puchu
 • Buty snowboardowe do freestyle'u, przeznaczone do dzikich skoków i trików na railach
 • Poziomy zaawansowania: początkujący, zaawansowany, ekspert

Stopnie twardości butów snowboardowych

Buty snowboardowe mają różne stopnie twardości, od miękkich, przez średnie, po sztywne. Terminy "flex" lub "stiffness" określają miękkość i elastyczność butów. Niektórzy producenci podają też wartości od 1 do 10, przy czym wyższe liczby oznaczają większą twardość. Większość snowboardzistów i narciarzy all-mountain najlepiej czuje się w butach o średniej lub sztywnej konstrukcji.

Miękkie buty z dużą ilością flexu pozwalają na dużą mobilność, dlatego są idealne dla freestylerów, jibbingowców i parkowców. Zapewniają uczucie relaksu, optymalną swobodę ruchu podczas wykonywania trików i zabawę podczas ślizgania się. Miękkie buty snowboardowe są również idealne dla początkujących snowboardzistów, ponieważ dzięki flexowi mogą wybaczyć lub złagodzić niektóre, czasem bolesne, błędy początkujących podczas jazdy. W pierwszych dniach materiał, z którego wykonane są miękkie buty, trochę się rozciąga, dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do stopy.

Twarde buty są przystosowane do dużego nacisku na krawędź, oferują doskonałą stabilność dla stóp i zapewniają szybki transfer energii na deskę. Są to idealne buty dla freeriderów i zawodowców, którzy uwielbiają duże prędkości, precyzyjne prowadzenie, szybkie, mocne reakcje i skręty na całym stoku i poza nim.

Buty snowboardowe Fit

Dopasowanie butów snowboardowych to najważniejsza kwestia przy wyborze butów. But musi być bardzo ciasno dopasowany. Kiedy zginasz kolana i  do przodu, pięta musi pozostać w dole. W rzeczywistości kształty stóp Europejczyków, Amerykanów i Azjatów różnią się średnio, a kopyta, na których wykonywane są buty poszczególnych producentów, są optymalizowane do tych średnich wartości. Nitro jest jedynym producentem, który produkuje buty o średnim europejskim rozmiarze, a większość naszych klientów ocenia je jako najlepiej dopasowane. Przy okazji, nawet jeśli jeździłeś w butach innych producentów i byłeś z nich zadowolony. Wydaje się, że w ostatnich latach zaszły tu duże zmiany. 

Po założeniu buta palce stóp mogą jeszcze lekko dotykać palców buta. Kiedy przyjmiesz pozycję snowboardzisty i zginasz nogi, stopa bardzo lekko odsuwa się do tyłu. But musi utrzymywać piętę w dole, nie może jej unosić lub unosić w minimalnym stopniu.  Podczas użytkowania but nadal lekko się rozciąga. Jeśli znajdujesz się pomiędzy dwoma rozmiarami i twoja stopa lekko dotyka czubka buta w mniejszym rozmiarze, gdy nie jest zgięta, to jest to właściwy rozmiar. Jeśli przypadkowo wybierzesz buty, które okażą się trochę za duże podczas użytkowania, często możesz to zrekompensować, dodając wkładkę.

Systemy sznurowania butów snowboardowych

Idealne sznurowanie jest bardzo ważne, a to, który system sznurowania jest dla ciebie odpowiedni, zależy także od twoich umiejętności i stylu jazdy na snowboardzie. Znajdziesz tu buty snowboardowe z tradycyjnym sznurowaniem, które zapewnia pełną swobodę podczas sznurowania, buty Nitro z TLS 5 Twin Lacing System (system szybkiego sznurowania lub system dwustrefowego sznurowania z oddzielną strefą stopy i strefą goleni dla ułatwienia sznurowania i luzowania) i oczywiście buty Ride z superszybkim i oszczędzającym wysiłek opatentowanym systemem BOA®, który gwarantuje rekordy prędkości podczas zakładania i zdejmowania nawet w rękawicach. Nitro ma teraz w ofercie także kilka modeli z systemem BOA®.

 

848557_TEAM_STND_BLACK0011_bei_brettsport-dedfqeDr2SbGa0i

Tradycyjne sznurowanie lub tradycyjne sznurowanie 

Standardowe sznurowanie to system sznurowania z klasycznymi, ale bardziej stabilnymi sznurówkami w stylu oldschoolowym. Tradycyjny system sznurowania zapewnia pełną swobodę podczas sznurowania. Każda część stopy może być optymalnie dopasowana, co zapewnia wsparcie nawet dla nietypowych stóp. Buty snowboardowe z tradycyjnym sznurowaniem są nieco tańsze i można je dość szybko naprawić, kiedy jesteś na górze. Jednak klasyczne sznurowanie butów jest też bardziej uciążliwe i trzeba je częściej zaciskać, kiedy jesteś w ruchu. Odpowiednie zwłaszcza dla freestylerów i freeriderów, mniej odpowiednie dla początkujących! Jeśli pamiętasz o spakowaniu zapasowych sznurówek, tradycyjne systemy sznurowania zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wycieczek w terenie. W naszej ofercie znajdują się buty z tradycyjnym sznurowaniem od RIDE i Nitro. 

 

848556_TEAM_TLS_STONE-BLACK0005_bei_brettsport-deTLS Twin Lacing System i Re/Lace Liner Locker 

System szybkiego sznurowania lub dwustrefowy system sznurowania z oddzielną strefą stopy i goleni, ułatwiający sznurowanie i luzowanie z wbudowanym uchwytem. Zakładanie i zdejmowanie butów snowboardowych z systemem TLS zajmuje mniej niż 60 sekund. System Re/Lace Liner Locker umożliwia nawet dociąganie buta na wyciągu bez konieczności luzowania systemu sznurowania. Idealną rzeczą jest to, że dzięki dwóm niezależnym systemom możesz bardzo precyzyjnie dostosować nacisk na stopę i dolną część nogi do swoich potrzeb. To ważny aspekt, zwłaszcza w przypadku freeride'u: Nawet jeśli sznurówki się rozerwą, możesz dopasować but do siebie poprzez pętle na sznurówki, tak aby zejście było zawsze zabezpieczone. System TLS jest odpowiedni dla wszystkich stylów i poziomów. System TLS znajdziesz w większości butów Nitro.

 

 

System szybkiego sznurowania QLS 

Nowo opracowany system sznurowania Nitro. Niezwykle niezawodny system sznurowania strefowego. Prosty system sznurowania połączony z odpornymi na zużycie sznurówkami z Dyneemy®  i tymi samymi elementami co system TLS. System QLS jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ jest tylko jeden zestaw sznurówek. System QLS jest więc stosowany w dziecięcych i młodzieżowych butach Nitro.

 

848572_CYPRESSBOADUAL_BONEWHITE0006SjJpLwSnmanBhBOA® System  

Milimetrowo precyzyjny, superszybki, a przede wszystkim oszczędzający wysiłek system sznurowania to opatentowany system Boa®, który gwarantuje rekordy prędkości podczas zakładania i zdejmowania butów nawet w rękawiczkach. System linek o niskim współczynniku tarcia z niezwykle trwałymi nylonowymi sznurówkami oraz precyzyjnie regulowane pokrętło gwarantują doskonałe trzymanie i dopasowanie butów snowboardowych. Wystarczy jedno przekręcenie pokrętła, aby otworzyć, zamknąć i wyregulować but snowboardowy w celu idealnego dopasowania. Jeśli jednak sznurówki są rozdarte, nie możesz ich samodzielnie naprawić i nie możesz kontynuować jazdy. Jeśli masz wysoką stopę, zalecany jest system BOA® Dual Zone Fit. Odpowiednie dla All-Mountain. 

Boa® Dwustrefowy system dopasowania 

Podobnie jak system BOA®, ale wyposażony w dwa pokrętła. Dwie niezależne klamry obrotowe na języku i z boku pozwalają na całkowite dopasowanie buta snowboardowego w dolnej i górnej części do Twoich potrzeb, co daje Ci możliwość doskonałego dopasowania. Idealne dla stóp z problemami i wysokim podbiciem. Zapięcie BOA® z przodu buta napina linę w górnej części buta, a zapięcie BOA®  z boku napina linę w przedniej części stopy.

Buty z systemem BOA® są dostępne w ofercie RIDE, a Nitro również oferuje kilka modeli z tym systemem ze względu na popularność systemu BOA®. Zawsze mamy w magazynie części zamienne do systemu BOA®. 

THE CLOSER ™ 

Rozszerzenie systemu BOA® w butach RIDE zapewnia dwa razy większą siłę bezpiecznego zamykania buta. Prowadnica sznurowadeł Closer™ jest umieszczona w przedniej części stopy, aby zwiększyć siłę działania sznurowadeł w całym bucie. Wraz z systemem BOA®  , system sznurowania The Closer przenosi szybkie sznurowanie na zupełnie nowy poziom i zapewnia wyjątkowo wygodne dopasowanie. 

LOCK DOWN™ TURBO 

W butach RIDE zastosowano bezpieczny mechanizm sznurowania, który utrzymuje wewnętrzne sznurówki na miejscu i zapobiega ich zwisaniu.

 

Rozmiary i dopasowanie butów snowboardowych

Brettsport oferuje buty snowboardowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Rozmiar butów snowboardowych podajemy w międzynarodowym standardzie Mondopoint. Wartość Mondopoint odpowiada długości stopy w milimetrach (mm) - Mondopoint jest taki sam dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Nie zamawiaj kilku rozmiarów bez mierzenia, ale użyj skali Mondopoint i taśmy mierniczej, aby znaleźć właściwy rozmiar dla siebie. Na dole opisu znajdziesz tabelę dla wszystkich butów!

Buty snowboardowe muszą być idealnie dopasowane, zapewniać optymalne wsparcie, ale także być wygodne i ciepłe.  W normalnej postawie, gdy buty snowboardowe są dobrze zasznurowane i wyposażone w grube skarpety, czubki palców lekko dotykają buta wewnętrznego z przodu. Jeśli następnie pochylisz się do przodu i przyjmiesz pozycję lekko przykucniętą, palce u nóg będą się cofać i będziesz dotykał przodu buta wewnętrznego bardzo lekko lub wcale. Ważne jest, aby pięta nie unosiła się i pozostawała stabilnie w bucie, nawet gdy pochylisz się do przodu. Buty snowboardowe rozszerzają się podczas użytkowania, więc jeśli masz wątpliwości, wybierz mniejszy rozmiar.

Ważne, by wiedzieć: Wszystkie wiązania snowboardowe, buty snowboardowe i deski jednej marki są ze sobą kompatybilne. Możesz też bez problemu łączyć ze sobą prawie wszystkie sprzedawane przez nas produkty.

Jeśli  mieszkasz na północy Niemiec, możesz przyjechać i przymierzyć buty. To jest zawsze najlepszy sposób. Z przyjemnością wyślemy Ci do trzech butów, które będziesz mógł przymierzyć w domu w wolnej chwili. Jeśli zatrzymasz jedną parę, możesz bezpłatnie zwrócić pozostałe dwa buty.

Firma Nitro przygotowała osobny film dla każdego ze swoich butów i opublikowała go na swoim kanale YouTube. Wybraliśmy dla Ciebie trzy filmy, abyś mógł zorientować się, w jaki sposób filmy mogą pomóc Ci w doborze odpowiedniego buta. 

Odpowiednie buty dla mężczyzn

Odpowiednie buty dla kobiet

Odpowiednie buty dla dzieci

Zamknij filtr
 •  
 •  
 •  
 •  
z do
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Najlepszy sprzedawca
NITRO SKYLAB TLS Snowboard Boots 2022 Buty snowboardowe NITRO SKYLAB TLS 2022
z 279,90 € * 379,90 € *
 - jetzt bei Brettsport.de bestellen! Buty snowboardowe NITRO RIVAL TLS 2023
z 239,90 € * 289,90 € *
przed 289,90 €*
RIDE JACKSON '22 RIDE JACKSON '22
z 198,90 € * 285,00 € *
 - jetzt bei Brettsport.de bestellen! Buty snowboardowe NITRO DISCOVER TLS 2023
z 279,90 € * 379,90 € *
przed 379,90 €*
 - jetzt bei Brettsport.de bestellen! Buty snowboardowe NITRO SKYLAB TLS 2023
z 369,90 € * 429,90 € *
przed 429,90 €*

Style i poziomy butów snowboardowych

 • Buty snowboardowe all mountain dla doświadczonych freeriderów i snowboardzistów, którzy kochają różnorodność i chcą mieć wszystkie style snowboardowe. 
 • Buty snowboardowe Freerider na wspaniałe zjazdy po nietkniętym puchu
 • Buty snowboardowe do freestyle'u, przeznaczone do dzikich skoków i trików na railach
 • Poziomy zaawansowania: początkujący, zaawansowany, ekspert

Stopnie twardości butów snowboardowych

Buty snowboardowe mają różne stopnie twardości, od miękkich, przez średnie, po sztywne. Terminy "flex" lub "stiffness" określają miękkość i elastyczność butów. Niektórzy producenci podają też wartości od 1 do 10, przy czym wyższe liczby oznaczają większą twardość. Większość snowboardzistów i narciarzy all-mountain najlepiej czuje się w butach o średniej lub sztywnej konstrukcji.

Miękkie buty z dużą ilością flexu pozwalają na dużą mobilność, dlatego są idealne dla freestylerów, jibbingowców i parkowców. Zapewniają uczucie relaksu, optymalną swobodę ruchu podczas wykonywania trików i zabawę podczas ślizgania się. Miękkie buty snowboardowe są również idealne dla początkujących snowboardzistów, ponieważ dzięki flexowi mogą wybaczyć lub złagodzić niektóre, czasem bolesne, błędy początkujących podczas jazdy. W pierwszych dniach materiał, z którego wykonane są miękkie buty, trochę się rozciąga, dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do stopy.

Twarde buty są przystosowane do dużego nacisku na krawędź, oferują doskonałą stabilność dla stóp i zapewniają szybki transfer energii na deskę. Są to idealne buty dla freeriderów i zawodowców, którzy uwielbiają duże prędkości, precyzyjne prowadzenie, szybkie, mocne reakcje i skręty na całym stoku i poza nim.

Buty snowboardowe Fit

Dopasowanie butów snowboardowych to najważniejsza kwestia przy wyborze butów. But musi być bardzo ciasno dopasowany. Kiedy zginasz kolana i  do przodu, pięta musi pozostać w dole. W rzeczywistości kształty stóp Europejczyków, Amerykanów i Azjatów różnią się średnio, a kopyta, na których wykonywane są buty poszczególnych producentów, są optymalizowane do tych średnich wartości. Nitro jest jedynym producentem, który produkuje buty o średnim europejskim rozmiarze, a większość naszych klientów ocenia je jako najlepiej dopasowane. Przy okazji, nawet jeśli jeździłeś w butach innych producentów i byłeś z nich zadowolony. Wydaje się, że w ostatnich latach zaszły tu duże zmiany. 

Po założeniu buta palce stóp mogą jeszcze lekko dotykać palców buta. Kiedy przyjmiesz pozycję snowboardzisty i zginasz nogi, stopa bardzo lekko odsuwa się do tyłu. But musi utrzymywać piętę w dole, nie może jej unosić lub unosić w minimalnym stopniu.  Podczas użytkowania but nadal lekko się rozciąga. Jeśli znajdujesz się pomiędzy dwoma rozmiarami i twoja stopa lekko dotyka czubka buta w mniejszym rozmiarze, gdy nie jest zgięta, to jest to właściwy rozmiar. Jeśli przypadkowo wybierzesz buty, które okażą się trochę za duże podczas użytkowania, często możesz to zrekompensować, dodając wkładkę.

Systemy sznurowania butów snowboardowych

Idealne sznurowanie jest bardzo ważne, a to, który system sznurowania jest dla ciebie odpowiedni, zależy także od twoich umiejętności i stylu jazdy na snowboardzie. Znajdziesz tu buty snowboardowe z tradycyjnym sznurowaniem, które zapewnia pełną swobodę podczas sznurowania, buty Nitro z TLS 5 Twin Lacing System (system szybkiego sznurowania lub system dwustrefowego sznurowania z oddzielną strefą stopy i strefą goleni dla ułatwienia sznurowania i luzowania) i oczywiście buty Ride z superszybkim i oszczędzającym wysiłek opatentowanym systemem BOA®, który gwarantuje rekordy prędkości podczas zakładania i zdejmowania nawet w rękawicach. Nitro ma teraz w ofercie także kilka modeli z systemem BOA®.

 

848557_TEAM_STND_BLACK0011_bei_brettsport-dedfqeDr2SbGa0i

Tradycyjne sznurowanie lub tradycyjne sznurowanie 

Standardowe sznurowanie to system sznurowania z klasycznymi, ale bardziej stabilnymi sznurówkami w stylu oldschoolowym. Tradycyjny system sznurowania zapewnia pełną swobodę podczas sznurowania. Każda część stopy może być optymalnie dopasowana, co zapewnia wsparcie nawet dla nietypowych stóp. Buty snowboardowe z tradycyjnym sznurowaniem są nieco tańsze i można je dość szybko naprawić, kiedy jesteś na górze. Jednak klasyczne sznurowanie butów jest też bardziej uciążliwe i trzeba je częściej zaciskać, kiedy jesteś w ruchu. Odpowiednie zwłaszcza dla freestylerów i freeriderów, mniej odpowiednie dla początkujących! Jeśli pamiętasz o spakowaniu zapasowych sznurówek, tradycyjne systemy sznurowania zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wycieczek w terenie. W naszej ofercie znajdują się buty z tradycyjnym sznurowaniem od RIDE i Nitro. 

 

848556_TEAM_TLS_STONE-BLACK0005_bei_brettsport-deTLS Twin Lacing System i Re/Lace Liner Locker 

System szybkiego sznurowania lub dwustrefowy system sznurowania z oddzielną strefą stopy i goleni, ułatwiający sznurowanie i luzowanie z wbudowanym uchwytem. Zakładanie i zdejmowanie butów snowboardowych z systemem TLS zajmuje mniej niż 60 sekund. System Re/Lace Liner Locker umożliwia nawet dociąganie buta na wyciągu bez konieczności luzowania systemu sznurowania. Idealną rzeczą jest to, że dzięki dwóm niezależnym systemom możesz bardzo precyzyjnie dostosować nacisk na stopę i dolną część nogi do swoich potrzeb. To ważny aspekt, zwłaszcza w przypadku freeride'u: Nawet jeśli sznurówki się rozerwą, możesz dopasować but do siebie poprzez pętle na sznurówki, tak aby zejście było zawsze zabezpieczone. System TLS jest odpowiedni dla wszystkich stylów i poziomów. System TLS znajdziesz w większości butów Nitro.

 

 

System szybkiego sznurowania QLS 

Nowo opracowany system sznurowania Nitro. Niezwykle niezawodny system sznurowania strefowego. Prosty system sznurowania połączony z odpornymi na zużycie sznurówkami z Dyneemy®  i tymi samymi elementami co system TLS. System QLS jest łatwiejszy w użyciu, ponieważ jest tylko jeden zestaw sznurówek. System QLS jest więc stosowany w dziecięcych i młodzieżowych butach Nitro.

 

848572_CYPRESSBOADUAL_BONEWHITE0006SjJpLwSnmanBhBOA® System  

Milimetrowo precyzyjny, superszybki, a przede wszystkim oszczędzający wysiłek system sznurowania to opatentowany system Boa®, który gwarantuje rekordy prędkości podczas zakładania i zdejmowania butów nawet w rękawiczkach. System linek o niskim współczynniku tarcia z niezwykle trwałymi nylonowymi sznurówkami oraz precyzyjnie regulowane pokrętło gwarantują doskonałe trzymanie i dopasowanie butów snowboardowych. Wystarczy jedno przekręcenie pokrętła, aby otworzyć, zamknąć i wyregulować but snowboardowy w celu idealnego dopasowania. Jeśli jednak sznurówki są rozdarte, nie możesz ich samodzielnie naprawić i nie możesz kontynuować jazdy. Jeśli masz wysoką stopę, zalecany jest system BOA® Dual Zone Fit. Odpowiednie dla All-Mountain. 

Boa® Dwustrefowy system dopasowania 

Podobnie jak system BOA®, ale wyposażony w dwa pokrętła. Dwie niezależne klamry obrotowe na języku i z boku pozwalają na całkowite dopasowanie buta snowboardowego w dolnej i górnej części do Twoich potrzeb, co daje Ci możliwość doskonałego dopasowania. Idealne dla stóp z problemami i wysokim podbiciem. Zapięcie BOA® z przodu buta napina linę w górnej części buta, a zapięcie BOA®  z boku napina linę w przedniej części stopy.

Buty z systemem BOA® są dostępne w ofercie RIDE, a Nitro również oferuje kilka modeli z tym systemem ze względu na popularność systemu BOA®. Zawsze mamy w magazynie części zamienne do systemu BOA®. 

THE CLOSER ™ 

Rozszerzenie systemu BOA® w butach RIDE zapewnia dwa razy większą siłę bezpiecznego zamykania buta. Prowadnica sznurowadeł Closer™ jest umieszczona w przedniej części stopy, aby zwiększyć siłę działania sznurowadeł w całym bucie. Wraz z systemem BOA®  , system sznurowania The Closer przenosi szybkie sznurowanie na zupełnie nowy poziom i zapewnia wyjątkowo wygodne dopasowanie. 

LOCK DOWN™ TURBO 

W butach RIDE zastosowano bezpieczny mechanizm sznurowania, który utrzymuje wewnętrzne sznurówki na miejscu i zapobiega ich zwisaniu.

 

Rozmiary i dopasowanie butów snowboardowych

Brettsport oferuje buty snowboardowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Rozmiar butów snowboardowych podajemy w międzynarodowym standardzie Mondopoint. Wartość Mondopoint odpowiada długości stopy w milimetrach (mm) - Mondopoint jest taki sam dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Nie zamawiaj kilku rozmiarów bez mierzenia, ale użyj skali Mondopoint i taśmy mierniczej, aby znaleźć właściwy rozmiar dla siebie. Na dole opisu znajdziesz tabelę dla wszystkich butów!

Buty snowboardowe muszą być idealnie dopasowane, zapewniać optymalne wsparcie, ale także być wygodne i ciepłe.  W normalnej postawie, gdy buty snowboardowe są dobrze zasznurowane i wyposażone w grube skarpety, czubki palców lekko dotykają buta wewnętrznego z przodu. Jeśli następnie pochylisz się do przodu i przyjmiesz pozycję lekko przykucniętą, palce u nóg będą się cofać i będziesz dotykał przodu buta wewnętrznego bardzo lekko lub wcale. Ważne jest, aby pięta nie unosiła się i pozostawała stabilnie w bucie, nawet gdy pochylisz się do przodu. Buty snowboardowe rozszerzają się podczas użytkowania, więc jeśli masz wątpliwości, wybierz mniejszy rozmiar.

Ważne, by wiedzieć: Wszystkie wiązania snowboardowe, buty snowboardowe i deski jednej marki są ze sobą kompatybilne. Możesz też bez problemu łączyć ze sobą prawie wszystkie sprzedawane przez nas produkty.

Jeśli  mieszkasz na północy Niemiec, możesz przyjechać i przymierzyć buty. To jest zawsze najlepszy sposób. Z przyjemnością wyślemy Ci do trzech butów, które będziesz mógł przymierzyć w domu w wolnej chwili. Jeśli zatrzymasz jedną parę, możesz bezpłatnie zwrócić pozostałe dwa buty.

Firma Nitro przygotowała osobny film dla każdego ze swoich butów i opublikowała go na swoim kanale YouTube. Wybraliśmy dla Ciebie trzy filmy, abyś mógł zorientować się, w jaki sposób filmy mogą pomóc Ci w doborze odpowiedniego buta. 

Odpowiednie buty dla mężczyzn

Odpowiednie buty dla kobiet

Odpowiednie buty dla dzieci

Ostatnio oglądane